• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Wielki koncert nocy letniej” w TVP2

16:46, 16.07.2020
„Wielki koncert nocy letniej” w TVP2!!! pusty LEAD !!!

Już 18 lipca o godz. 20:00 telewizyjna Dwójka zaprasza do Szczecina na niezwykłe wydarzenie muzyczne na żywo pt. „Wielki koncert nocy letniej”. Na terenie Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, przy Elewatorze EWA wystąpią dla publiczności zgromadzonej w swoich jednostkach pływających największe polskie gwiazdy.

 
Zapowiedź

Podziel się:  Więcej
„Wielki koncert nocy letniej” jest jedynym w swym rodzaju wydarzeniem plenerowym, pozwalającym cieszyć się muzyką z najpiękniejszych polskich filmów i seriali, zagraną na świeżym powietrzu przez orkiestrę symfoniczną. W wyjątkowej scenerii na szczecińskiej scenie wystąpią: Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Natalia Szroeder, Monika Borzym oraz Kuba Badach, Igor Herbut, Andrzej „Piasek” Piaseczny, Andrzej Lampert, Andrzej Krzywy i Artur Gadowski. Koncert poprowadzi Tomasz Kammel, a wyreżyseruje go Bolesław Pawica. Artystom towarzyszyć będzie Tomasz Szymuś Orkiestra.

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście użyczył nabrzeża Telewizji Polskiej uświetniając tym samym 70. rocznicę swojego powstania. - Oprócz portowego charakteru miasta, mamy okazję zaprezentować publiczności i widzom przed telewizorami szczecińską naturę i przepiękną panoramę Wałów Chrobrego. W okolicy mamy wielu pasjonatów sportów wodnych i wspaniałą historię miasta związanego z wodą. Cieszymy się, że mamy okazję organizować to niezwykle wydarzenie właśnie w Szczecinie - mówią pomysłodawcy i współproducenci koncertu Aleksandra Kopińska-Szykuć i Jacek Janaszkiewicz ze szczecińskiej firmy OLLA LA.