• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Zostań gwiazdą Uzdrowiska” – casting dla fanów serialu

15:04, 09.09.2020
„Zostań gwiazdą Uzdrowiska” – casting dla fanów serialu!!! pusty LEAD !!!

Telewizja Polska zaprasza do udziału w akcji „Zostań gwiazdą Uzdrowiska”, dzięki której widzowie mogą wziąć udział w specjalnym castingu onlinei zawalczyć o rolę w jednym odcinku serialu! Amatorzy, którzy marzą o karierze aktorskiej, oraz fani serialu „Uzdrowisko” – każdy ma szansę odwiedzić plan filmowy w Konstancinie.

 
Kadr z serialu "Uzdrowisko"

„Uzdrowisko” to nowość w jesiennej ofercie Telewizji Polskiej. Serial można oglądać od 31 sierpnia na antenie TVP2, od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00. Akcja serialu toczy się w prywatnym uzdrowisku, a bohaterami są członkowie personelu medycznego i administracyjnego sanatorium oraz przebywający w ośrodku pensjonariusze. Teraz, do tych bohaterów ma szansę dołączyć każdy z widzów!

„Zostań gwiazdą Uzdrowiska” to wspólna inicjatywa Telewizji Polskiej i Endemol Shine Polska, dzięki której każdy kto chce sprawdzić się przed kamerą i wystąpić w tej wyjątkowej produkcji ma taką możliwość. Aby zostać gwiazdą „Uzdrowiska” wystarczy wziąć udział w castingu online na oficjalnej stronie serialu na Facebooku: ww.facebook.com/uzdrowiskoTVP. Zgłoszenia w formie wideo można przesyłać od 9 września (od godz. 10:00) do 27 września (do godz. 22:00). Wybrana osoba przeżyje niezapomnianą przygodę na planie „Uzdrowiska.” Specjalny odcinek zostanie wyemitowany w październiku br.

Wszystkie szczegóły dostępne są w regulaminie na oficjalnej stronie serialu na Facebooku.