• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Emisja spotu promocyjnego JESC 2020 w „Pytaniu na Śniadanie”

12:29, 18.09.2020
Emisja spotu promocyjnego JESC 2020 w „Pytaniu na Śniadanie”W piątek, 18 września br. w trakcie programu „Pytanie na Śniadanie” wyemitowany został spot promujący Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2020, którego finał odbędzie się 29 listopada 2020 roku w Warszawie. Organizatorem wydarzenia po raz drugi jest Telewizja Polska wraz z Europejską Unią Nadawców (EBU).

W piątek, 18 września br. w trakcie programu „Pytanie na Śniadanie” wyemitowany został spot promujący Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2020, którego finał odbędzie się 29 listopada 2020 roku w Warszawie. Organizatorem wydarzenia po raz drugi jest Telewizja Polska wraz z Europejską Unią Nadawców (EBU).


Podziel się:  Więcej
Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2020 (JESC 2020) z powodu pandemii COVID-19 odbędzie się w zmienionej formule. W trosce o zdrowie wszystkich artystów oraz bezpieczeństwo imprezy wszystkie konkursowe występy artyści wykonają w studio.

Koncert finałowy będzie transmitowany ze studia w Warszawie. Na miejscu będą zachowane konieczne procedury sanitarne: prezenterzy i obecni na miejscu członkowie ekipy zachowają dystans, spełnione będą wszelkie wymagania dotyczące ochrony zdrowia obecnych na miejscu osób.

W tegorocznej edycji Eurowizji Junior wezmą udział Artyści z Armenii, Białorusi, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Kazachstanu, Malty, Niemiec, Polski, Rosji oraz Serbii i Ukrainy.