• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Nowe zasady w odcinkach finałowych „The Voice of Poland”

14:36, 10.11.2020
Nowe zasady w odcinkach finałowych „The Voice of Poland”!!! pusty LEAD !!!

Telewizja Polska z powodu obostrzeń w walce z pandemią COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo osób obecnych podczas nagrania, zdecydowała o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków XI edycji „The Voice of Poland”. Odcinki będą nagrywane bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa.

 
Jurorzy programu. Foto: Jan Bogacz/TVP

Podziel się:  Więcej
W sobotę, 14 listopada na scenie „The Voice of Poland” wystąpi 16 uczestników, po czterech od każdego z trenerów, którzy zawalczą o udział w kolejnym odcinku programu.

Decyzję o tym, którzy uczestnicy pożegnają się z „The Voice of Poland”, a którzy powalczą o wygraną zdecydują: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz.

Finałowe odcinki „The Voice of Poland” od 14 listopada, w każdą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2