• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Rekordowa oglądalność spektaklu Teatru TV "Badyle"

16:09, 24.11.2020
Rekordowa oglądalność spektaklu Teatru TV "Badyle"!!! pusty LEAD !!!

Poniedziałkową premierę spektaklu Teatru Telewizji pt. „Badyle” w reżyserii Andrzeja Barańskiego obejrzało według MOR* aż 700 tys. widzów. Według NAM** spektakl zobaczyło ponad 600 tys. osób, udziały wyniosły 4,3% i była to najliczniej oglądana premiera teatralna sezonu.

 
Foto: TVP, kadr ze spektaklu „Badyle”

Podziel się:  Więcej
- Cieszę się, że widzowie docenili wczorajszy spektakl. To pokazuje, że w paśmie teatralnym jest miejsce na ważne i często trudne tematy. Temat starości dotyka każdego z nas poprzez naszych najbliższych, tak jak i temat nie zawsze kochanych, czy choćby docenianych rodziców, dla których mamy coraz mniej czasu. Andrzej Barański trafnie i pięknie to pokazał, bardzo cieszymy się ze świetnej formy tego reżysera i jego powrotu do Teatru Telewizji. Podziw wzbudzają także kreacje Ewy Dałkowskiej. Słychać też wyraźnie głos obu autorów Tadeusza Różewicza i Marka Gajdzińskiego - skomentowała dyr. Agencji Kreacji Teatru Telewizji Kalina Zalewska.

Poniedziałkowe pasmo Teatru Telewizji w TVP1 w każdy poniedziałek o godz. 21.00.

Także dużym zainteresowaniem cieszyła się wczoraj transmisja Ceremonii Otwarcia konkursu Eurowizji Junior 2020, zorganizowana w zupełnie nowej formule. Dzięki możliwości zdalnego połączenia widzowie mogli poznać i posłuchać krótkich wypowiedzi młodych artystów w ich ojczystych językach. Relację z ceremonii oglądało w TVP1 i TVP INFO łącznie 2,1 mln widzów (NAM), a udziały wyniosły 17,5%.

Finał 18. edycji Konkursu Eurowizji Junior odbędzie się 29 listopada. Wydarzenie to będzie transmitowane w TVP1, TVP ABC, TVP Polonia oraz TVP VOD.

Również rekordowy wynik według NAM odnotował wczorajszy odcinek serialu „M jak miłość”, który obejrzało najwięcej widzów w tej ramówce, 4,1 mln osób, przy udziałach 27,5%. Serial nieustannie utrzymuje pozycją lidera rynku.