• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Wyjątkowy album kulinarny na 18. urodziny „Pytania Na Śniadanie”!

10:26, 03.12.2020
Wyjątkowy album kulinarny na 18. urodziny „Pytania Na Śniadanie”!!!! pusty LEAD !!!

„Pytanie na Śniadanie”, ulubiony poranny program Polaków, świętuje 18 urodziny. Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej TVP we współpracy z redakcją „Pytania na Śniadanie” przygotowało dla fanów programu wyjątkowy „Album kulinarny. Pytanie na Śniadanie” z ulubionymi przepisami i ciekawymi opowieściami gwiazd.

 
„Album kulinarny. Pytanie na Śniadanie”

Podziel się:  Więcej
„Album kulinarny. Pytanie na Śniadanie” to zbiór autorskich przepisów najlepszych kucharzy programu oraz unikalne wywiady z prowadzącymi. Gwiazdorska obsada książki, zawarte w niej przepisy i niezwykłe opowieści sprawiają, że to publikacja wyjątkowa.

Swoimi najciekawszymi przepisami podzielili się: Jola Naklicka-Kleser, Celina Statkiewicz, Jakub Steuermark, bracia Jakub i Michał Budnikowie, Tomasz Królikowski oraz Joseph Seeletso. Przepisy to nie wszystko: w Albumie kulinarnym znalazły się ciepłe, prywatne opowieści gwiazd „Pytania na Śniadanie”. O pracy w najpopularniejszym w Polsce programie śniadaniowym w rozmowach z Katarzyną Gubałą szczerze opowiadają: Marzena Rogalska, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Łukasz Nowicki, Małgorzata Tomaszewska, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Marcelina Zawadzka, Aleksander Sikora i Tomasz Wolny. Dowiecie się jaka atmosfera panuje na planie, kto zjada ze stołu okruszki i czy kucharze „Pytania na Śniadanie” potrafią naprawdę wyczarować mistrzowskie dania.

„Album kulinarny. Pytanie na Śniadanie” to zbiór ciepłych i szczerych opowieści, niezwykłych zdjęć i kulinarny poradnik w jednym. Tomasz Kammel opowie, kto jest największym łasuchem na planie programu, a Marzena Rogalska zdradzi najlepsze dania, które potem odtwarza we własnym domu. Łukasz Nowicki będzie przekonywał nas do swoich ulubionych smaków, a Aleksander Sikora wspomni kuchnię swojej babci. Będzie na pewno smacznie, czasami pikantnie i niezwykle szczerze. A wszystko to w pięknym wydaniu w towarzystwie zdjęć z planu świetnego fotografa Waldemara Kompały.

To książka, która ma zachęcać do gotowania nie tylko tradycyjnych potraw, ale także do odkrywania egzotycznych smaków. Każde danie z książki można przygotować w domu, z łatwo dostępnych składników. Każdy przepis ma swoją kontynuację w formie krótkiego filmu instruktażowego dostępnego na stronie pytanienasniadanie.pl. Do filmów prowadzą kody QR umieszczone przy każdym przepisie. „Album kulinarny. Pytanie na Śniadanie” to ponad 200 stron nie tylko dla entuzjastów „Pytania na Śniadanie”, ale także tych, którzy chcieliby skorzystać z bogatego doświadczenia zapraszanych do programu kucharzy.

„Album kulinarny. Pytanie na Śniadanie” to:

szkoła gotowania krok po kroku dla każdego,

przepisy tworzone przez wybitnych kucharzy,

wywiady z gwiazdami zachęcające do gotowania

Album jest dostępny na stronie sklep.tvp.pl oraz w księgarniach i sklepach internetowych. Link do pobrania spotu, reklamującego książkę:

https://www.dropbox.com/s/y63j32nv1mz444k/ALBUM%20KULINARNY%20PN%C5%9A%20MOV.mov?dl=0