• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Oferta świąteczno-noworoczna TVP

11:15, 22.12.2020
Oferta świąteczno-noworoczna TVP!!! pusty LEAD !!!

Telewizja Polska w szczególnym czasie pandemii przygotowała na Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowy Rok wyjątkową ofertę. Widzowie obejrzą premierowe odcinki serialu Jedynki „Osiecka”, świąteczne wydanie programu „Rolnik szuka żony” oraz niezwykły „Sylwester Marzeń z Dwójką”, a ponadto koncerty kolęd, transmisje Turnieju Czterech Skoczni oraz ciekawe filmy fabularne.

 
FOTO:AKPA

Podziel się:  Więcej
W Wigilię w Jedynce o godz. 19.25 transmisja „Pasterki z Bazyliki św. Piotra w Watykanie” z udziałem Papieża Franciszka. A o 21.10 „Gwiazdy kolędują w Zakopanem - świąteczny koncert pod patronatem Pary Prezydenckiej”.

W Boże Narodzenie TVP1 rozpocznie emisję serialu biograficznego „Osiecka” (godz. 20:15), o życiu i twórczości Agnieszki Osieckiej, artystki, poetki i autorki tekstów piosenek. W rolę młodej bohaterki wcieliła się Eliza Rycembel.

Ponadto 25 grudnia o godz. 21:00 TVP1 zaprasza na premierę filmu dokumentalnego autorstwa Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”. W niedzielę, 27 grudnia o godz. 21:15 widzów czeka świąteczne spotkanie z Martą Manowską i uczestnikami programu „Rolnik szuka żony”.

W Dwójce specjalne wydania programów rozrywkowych „Familiada”, „Koło fortuny”, „Szansa na sukces”, czy „Postaw na milion”. Ponadto 26 grudnia w TVP2 o godz. 20.00 „Szalona 30-tka zespołu Boys, niezwykły koncert z okazji jubileuszu pracy artystycznej Marcina Millera i jego zespołu. Natomiast 27 grudnia o 20.00 TVP2 zaprosi na świąteczny program rozrywkowy „ Kabaret. Super show Dwójki ”.

31 grudnia o godz. 19.55 TVP2 zaprasza do Ostródy na najlepszego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Wystąpią m.in. Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel,, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli.

1 stycznia w Dwójce, jak co roku, transmisja niezwykłego „Koncertu Noworocznego z Wiednia 2021” (godz. 12.15).

Seriale i programy są dostępne na vod.tvp.pl. W załączeniu szczegółowa oferta świąteczno-noworoczna Anten Telewizji Polskiej.