• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

"Osiecka" hitem TVP VOD

13:16, 15.01.2021
"Osiecka" hitem TVP VOD!!! pusty LEAD !!!

Poza sukcesami antenowymi serial „Osiecka” cieszy się także rekordową popularnością na vod.tvp.pl, zajmując czołową pozycję wśród najchętniej oglądanych na platformie tytułów.

 
„Osiecka”, fot. TVP

Podziel się:  Więcej
Udostępniane przedpremierowo w TVP VOD od 18 grudnia odcinki serialu spotkały się z dużym zainteresowaniem użytkowników portalu, ustępując jedynie od lat uwielbianemu serialowi – „M jak miłość”. Wszystkie odcinki po emisji antenowej na vod.tvp.pl oglądać można bezpłatnie.

Premierze serialu towarzyszy dostępna w TVP VOD kolekcja specjalna „Mówiłam żartem…” poświęcona twórczości Agnieszki Osieckiej. Zawiera wysmakowane koncerty (także w wykonaniu orkiestry symfonicznej), 3-częściowy cykl dokumentalny przybliżający jej sylwetkę – „Agnieszka Osiecka. Ściąga z mojego życia”, a także dokument „Agnieszka” z 1989 r. zawierający relacje najwybitniejszych przedstawicieli polskiej sceny i wspomnienia bliskich. Kolekcję zamykają spektakle „Przesada” z 1961 r. – czarna komedia autorstwa Osieckiej w reż. Konrada Swinarskiego i „Niech no tylko zakwitną jabłonie" z 1999 r. w reż. Wojciecha Kościelniaka.