• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Wielkanoc z TVP Kobieta

19:54, 31.03.2021
Wielkanoc z TVP Kobieta!!! pusty LEAD !!!

Święta Wielkanocne z TVP Kobieta to przede wszystkim doskonała oferta programowa. Widzowie zobaczą m.in. kultowy „Dirty Dancing”, nagrodzony sześcioma Oskarami „La La Land”, „Moje wielkie greckie wesele”, czy komedię „Facet na miarę”. Wśród propozycji anteny na ten szczególny czas znalazły się również filmy dokumentalne „Życia nie można zmarnować”, „Antyle Chopina” i „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”. Widzowie obejrzą także świąteczne wydania „Kwiatów na warsztat” oraz „Pięknie przyprawionej”.

 
Materiały promocyjne TVP

Podziel się:  Więcej
Już w Wielki Czwartek o godz. 19.00 youtuberka Monika Witkowska razem ze swoją córeczką Laurą zabiorą widzów programu „Podróże Małej i Dużej” w wyprawę na malowniczą Maltę i Gozo. Filmowy wieczór rozpocznie o godz. 19.30 uwielbiany przez widzów TVP Kobieta serial „Velvet”, a tuż po nim, o godz. 21:30 nagrodzony trzema Oscarami, oparty na faktach dramat „Zniewolony”. Emocji i wzruszeń dostarczy seria dokumentalna „Moje 600 gramów szczęścia”, którą widzowie będą mogli obejrzeć o godz. 23.50.

Wielki Piątek obfitować będzie w produkcje własne TVP Kobieta, w tym m.in. o godz. 14.55 „Kwiaty na warsztat”. W programie florystka Joanna Lewandowska pokaże, jak zrobić wyjątkowe kompozycje kwiatowe.

Na antenie nie zabraknie programów z propozycjami świątecznych potraw. O godz. 14.25 Karol Okrasa gotować będzie dania oparte o jajka i żur, a o godz. 15:15 Agnieszka Mielczarek w „Pięknie przyprawionej” pokaże, jak łączyć wielkanocne tradycje ze zdrowiem i smukłą sylwetką. W wieczornym paśmie filmowym (godz. 21:30) historia romansu pięknej prawniczki Diane i architekta Alexandra w filmie „Facet na miarę”. A tuż po nim film dokumentalny „Życia nie można zmarnować”.

W Wielką Sobotę o godz. 14.10 w „Ziołowej aptece” widzowie poznają właściwości lecznicze imbiru, a w kolejnym odcinku o godz. 14.25 Aleksandra Kostka i Zbigniew T. Nowak porozmawiają o ziołach na odporność. W „Kobietach w drodze” pełna empatii i otwartości na drugiego człowieka Marta Manowska zaprosi na rozmowę z Ewą Błaszczyk. Relację ze wzruszającego spotkania widzowie zobaczą na antenie TVP Kobieta o godz. 19.00. Przepiękne wnętrza francuskich mieszkań i interesujące życie ich mieszkańców w dwóch premierowych odcinkach „Paryskiego stylu” od godz. 21:25. A tuż po nich doskonała ekranizacja opowieści o losach legendarnej projektantki Coco Chanel. Film o kobiecie, która zrewolucjonizowała damską garderobę o godz. 22:35 – „Coco Chanel” (powtórka w Wielkanoc godz. 11.00). Sobotni wieczór o godz. 1.30 zakończy komedia „Moje wielkie greckie wesele”.

W Wielkanocne popołudnie TVP Kobieta zaprasza na „Antyle Chopina”, czyli opowieść o muzyce Fryderyka Chopina znanej również na karaibskiej wyspie Curacao. Jednym z bohaterów dokumentu jest kompozytor i interpretator muzyki Chopina – Janusz Olejniczak. Film o Krzysztofie Krawczyku, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej widzowie zobaczą o godz. 17.40 („Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”). Wieczorem na antenie lifestylowego kanału TVP wielki hit – amerykański komediodramat muzyczny z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. „La La Land”, opowieść o spełnianiu marzeń i wielkiej miłości pianisty jazzowego i początkującej aktorki, zdobył 6 Oskarów, 7 Złotych Globów oraz 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Film w TVP Kobieta widzowie obejrzą o godz. 21.30.

W Poniedziałek Wielkanocny o godz. 16.40 klasyka polskiego kina – melodramat „Znachor” w reżyserii Jerzego Hoffmana i doskonałej obsadzie. W burzliwej historii o losach chirurga profesora Wilczura wystąpią m.in. Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bożena Dykiel, Artur Barciś i Piotr Fronczewski. O godz. 19 widzowie zobaczą kolejny odcinek programu Joanny Lewandowskiej „Kwiaty na warsztat”, która tym razem przygotowywać będzie skrzynkę z wiosennymi kwiatami. O 21:30 kultowy już film uhonorowany Oskarem i Złotym Globem za piosenkę „The Time of My Life” – „Dirty Dancing”. Taniec, miłość i gwiazdorska obsada są gwarancją udanego wieczoru z TVP Kobieta.

Przez całe święta o godz. 19.30 na antenie TVP Kobieta ciąg dalszy wciągającej historii miłości Alberta – właściciela prestiżowego domu mody oraz Any, pięknej krawcowej, w hiszpańskim serialu kostiumowym „Velvet”.