• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Pytanie na śniadanie” dystansuje konkurencję

18:15, 30.03.2021
„Pytanie na śniadanie” dystansuje konkurencję!!! pusty LEAD !!!

W pierwszym kwartale 2021 „Pytanie na śniadanie” zajmuje niezmiennie pozycję lidera wśród programów porannych. Od stycznia średnio ponad pół miliona widzów ogląda audycję TVP2, której udziały w grupie 4+ wynoszą 9,2% i są najwyższe na rynku (NAM*).

 
Izabella Krzan i Tomasz Kammel, materiał TVP, foto W. Kompała

Podziel się:  Więcej
Bardzo dziękujemy naszym Widzom. Cieszymy się, że są z nami – mówi producentka „Pytania na śniadanie”, Aleksandra Zawłocka. W tym trudnym czasie izolacji, pandemii chcemy być jak najbliżej Widzów. Staramy się nie tylko spieszyć z dobrymi radami, ale i wlać trochę otuchy, dostarczyć energii i radości. Wydłużyliśmy nasz poranek. Od 1 marca budzimy z uśmiechem już o 7.30 w dni powszednie.

W lutym w „Pytaniu na śniadanie” zadebiutowała u boku Tomasza Kammela jedna z najpiękniejszych Polek, Izabella Krzan, która od razu zyskała sympatię widzów.

Każdego ranka z dużą dawką uśmiechu i dobrą energią witają widzów gospodarze programu – najpopularniejsze i znane pary prowadzących, a wśród nich Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Małgorzata Opczowska, Łukasz Nowicki i Robert El Gendy. W codziennej odsłonie programu goszczą zarówno gwiazdy, jak i renomowani eksperci, których porady w zakresie zdrowia, mody i urody podsuwają praktyczne pomysły na każdy dzień.

Wiosną „Pytanie na śniadanie” jest emitowane od poniedziałku do piątku już od godz. 7.30, a w weekendy od godz. 7.55.

*NAM – Nielsen Audience Measurement