• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Zmiany w weekendowym paśmie rozrywkowym TVP2

14:48, 22.04.2021
Zmiany w weekendowym paśmie rozrywkowym TVP2!!! pusty LEAD !!!

Od piątku, 23 kwietnia nastąpią zmiany ramówkowe w wieczornym weekendowym paśmie Dwójki. O godz. 20:35 antena zaprasza na kolejne odcinki „Kabaretu. Super Show Dwójki”, a zaraz po nim o godz. 21:20 na nowy kabaretowy program „Centralne Biuro Humoru”. Tydzień po finale 4. edycji „The Voice Kids”, od 24 kwietnia w Dwójce kolejne odcinki 3. sezonu tanecznego show „Dance Dance Dance” w soboty o godzinie 20.00.

 
Jurorzy programu „Dance Dance Dance”

Podziel się:  Więcej
Po sukcesie programu „Kabaret. Super Show Dwójki” TVP2 ponownie zaproponuje widzom doskonałą zabawę, tym razem sięgając po kabaretową klasykę z archiwów Telewizji Polskiej.

Formacja Chatelet w każdym z odcinków „Centralnego Biura Humoru” zaaranżuje dialogi i sytuacje, które będą nawiązaniem do klasycznych skeczy z archiwów TVP. Przypomnimy najzbawienniejsze występy z m.in. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Mazurskiej Nocy Kabaretowej czy Latającego Klubu 2. Dawkę dobrego humoru zapewnią najlepsze skecze i piosenki kultowych wykonawców takich jak: Kabaret Starszych Panów, Kabaret Dudek, Kabaret Tey, Kabaret Hrabi, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Neonówka, Ireneusz Krosny, czy Artur Andrus.

Widzowie będą mogli przypomnieć sobie wspaniałe kabaretowe piosenki: „Tupot białych mew” w wykonaniu Wiesława Gołasa z Kabaretu Dudek, „Bo we mnie jest seks” Kaliny Jędrusik z Kabaretu Starszych Panów czy „Song porzuconej (Andrzeju)” Kabaretu Hrabi. Będą też niezapomniane skecze, takie jak „Tofik” Kabaretu Ani Mru Mru, czy „Rozmowa przy psie” i „Jerzyk dziś nie pije” Kabaretu Moralnego Niepokoju.

W piątym odcinku „Dance Dance Dance” na scenie rywalizować będą cztery duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do kolejnego etapu przejdą jedynie trzy pary. Emisja w sobotę, 24 kwietnia o godz. 20.00.