• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Szansa na sukces” z zespołem Boys rekordzistą oglądalności w skali roku. Świetny wynik „Szansy na sukces” z Janem Pietrzakiem

17:50, 05.05.2021
„Szansa na sukces” z zespołem Boys rekordzistą oglądalności w skali roku. Świetny wynik „Szansy na sukces” z Janem Pietrzakiem!!! pusty LEAD !!!

Wbrew hejterskim publikacjom zawistnych portali, podczas „majówki” widzowie wybrali „Szansę na sukces”. „Szansa na sukces” 2 maja, której gośćmi i bohaterami byli członkowie zespołu Boys osiągnęła najwyższe udziały w widowni telewizyjnej od początku roku 2021 (15,%). Natomiast „Szansa na sukces” z 3 maja z udziałem Jana Pietrzaka uzyskała 7 wynik spośród 21 tegorocznych wydań niedzielnych i świątecznych (13 %). Oba majowe wydania „Szansy na sukces” prowadzone przez Marka Sierockiego osiągnęły wyraźnie ponadprzeciętną widownię względem średniej wyników poprzedniego prowadzącego Artura Orzecha (wg NAM 11,8%).

 
Marek Sierocki

Podziel się:  Więcej
Obie „Szanse na sukces” z weekendu majowego (który w związku z nawykami spędzania wolnego czasu przez Polaków w tym okresie nie jest łatwy dla telewizji linearnej, szczególnie w godzinach popołudniowych) osiągnęły też ponadprzeciętne wyniki jeśli chodzi o siłę zatrzymania widzów teleturnieju poprzedzającego „Szansę na sukces” w ramówce, czyli „Koło fortuny”. Wg NAM „Szansa na sukces” z 2 maja (Boys) utrzymała 79% widzów „Koła fortuny”, co jest drugim wynikiem od początku roku, a audycja z 3 maja (J. Pietrzak) utrzymała 77% widzów „Koła fortuny”, co jest czwartym wynikiem w 2021 roku (średnia tegoroczna to 67%).

Według MOR wyniki majowych wydań „Szansy na sukces” były jeszcze lepsze.

Świadczy to o właściwym doborze gości „Szansy na sukces” trafiających w gust i oczekiwania Widzów telewizji publicznej oraz korzystnej dla wyników i prestiżu programu zmianie prowadzącego.