• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Bądźmy razem jesienią 2021!

21:47, 25.08.2021
Bądźmy razem jesienią 2021!W środę, 25 sierpnia Telewizja Polska, podczas konferencji ramówkowej zaprezentowała jesienną ofertę programową. Na widzów czekają premiery oraz kontynuacje ulubionych programów i seriali, rozrywka na najwyższym poziomie oraz wielkie sportowe emocje.

W środę, 25 sierpnia Telewizja Polska, podczas konferencji ramówkowej zaprezentowała jesienną ofertę programową. Na widzów czekają premiery oraz kontynuacje ulubionych programów i seriali, rozrywka na najwyższym poziomie oraz wielkie sportowe emocje.

Już od 3 września Telewizja Polska zaprasza na największe święto polskiej piosenki - 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, w którym weźmie udział wielu znakomitych artystów. Zapowiada się muzyczna uczta w najlepszym wydaniu. Nowością jesiennej oferty TVP są m.in.: taneczne show Dwójki „You Can Dance – Nowa Generacja”, pierwszy w Europie program dedykowany tanecznie uzdolnionym dzieciom w wieku 8-13 lat oraz oparty na faktach serial „Remiza”, który opowiada o pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej.

Jesienią powracają ulubione programy rozrywkowe – dwunasta edycja najlepszego talent show w Polsce „The Voice of Poland” z udziałem debiutującej w roli trenerki Sylwii Grzeszczak. Ósma odsłona programu „Rolnik szuka żony”, tym razem swojej drugiej połowy szukać będą dwie panie i trzech panów, wspierać ich będzie Marta Manowska. W TVP także czwarty sezon opowieści o trudnych latach okupacji, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet, czyli serial „Wojenne dziewczyny”. O solidną dawkę humoru zadba powracający po wakacyjnej przerwie „Kabaret. Super Show Dwójki”.

Jesienią na antenach Telewizji Polskiej nie zabraknie seriali, które zdobyły serca widzów m.in.: „Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Leśniczówka”, „Klan”, „Komisarz Alex” i „Na sygnale”.

Jesienią widzowie w TVP zobaczą również premierowe odcinki popularnych teleturniejów: „Jaka to melodia?”, „Jeden z dziesięciu”, „Koło fortuny”, „Familiada”, „Postaw na milion”, „Va Banque” i „Wielki Test o literaturze”.

W Telewizji Polskiej nie zabraknie także programów publicystycznych: „Magazyn Ekspresu Reporterów”, „Ocaleni” „Sprawa dla reportera” i „Magazyn śledczy Anity Gargas” oraz emitowany codziennie reporterski program „Alarm!”.

Sportowych emocji dostarczy widzom Telewizji Polskiej piłka nożna na najwyższym poziomie – w sezonie jesiennym eliminacje Mistrzostw Świata Katar 2022 z udziałem polskiej kadry oraz Finały Ligi Narodów, a także rywalizacje skoczków w rozpoczynającym się w listopadzie konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Pierwszy premierowy spektakl Teatru Telewizji już 4 października.

Bogaty pakiet przedpremierowych odcinków seriali dostępny jest już teraz w TVP VOD, a w nim: „Wojenne dziewczyny”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „M jak miłość”, „Na sygnale”, „Leśniczówka”, „Barwy szczęścia”, „Komisarz Alex”. W ostatnich dniach sierpnia widzowie zobaczą premierowe odcinki „Klanu” i nowego serialu „Remiza”. Wśród nowości online również kolejny nowy polski serial „Dom pod Dwoma Orłami”, dostępny na vod.tvp.pl jeszcze przed premierą na antenie.