• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Znane Polki w nowym programie TVP Kobieta „Taka jak ty”

16:55, 10.09.2021
Znane Polki w nowym programie TVP Kobieta „Taka jak ty”!!! pusty LEAD !!!

Już w sobotę, 11 września o godz. 18.30 w TVP Kobieta premiera nowego talk-show „Taka jak ty”, w którym Mateusz Szymkowiak porozmawia ze znanymi Polkami.

 
Marta Manowska i Mateusz Szymkowiak. Foto: TVP

Podziel się:  Więcej
Gwiazdy z pierwszych stron gazet z jednej strony wzbudzają olbrzymie zainteresowanie widzów, z drugiej — onieśmielają. W programie „Taka jak ty” Mateusz Szymkowiak przedstawi je bez zbędnego blichtru, czerwonego dywanu i świateł reflektorów. Bohaterką pierwszego odcinka będzie Marta Manowska, która opowie o swojej drodze na szczyty show-biznesu. Nie zabraknie wątków osobistych, dotyczących relacji z najbliższymi, planów na przyszłość, pierwszych miłości.

Z rozmowy dowiemy się, czy Marta Manowska jest podobna do swojej mamy, czy szuka partnera podobnego do taty, czy ma kontakt z byłymi chłopakami, a także… czy czasami rzuca talerzami o ścianę.

Gośćmi kolejnych odcinków programu „Taka jak ty” będą, m.in.: Teresa Lipowska, Edyta Herbuś, Katarzyna Cichopek, Halina Mlynkova, Beata Pawlikowska, Maryla Rodowicz, Anita Włodarczyk.

Mateusz Szymkowiak współpracuje z Telewizją Polską od dziesięciu lat. Debiutował jako współprowadzący pierwszą edycję „The Voice of Poland". Na stałe związany jest z programem „Pytanie na śniadanie” oraz kanałem TVP Kobieta. Jest autorem i prowadzącym program kulturalny „Lajk!” w TVP2. W 2019 i 2020 r. był gospodarzem Ceremonii Otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. Prowadził także koncerty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.