• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Widzowie licznie obejrzeli nowy serial TVP2 „Czarne żniwa"

16:36, 21.09.2021
Widzowie licznie obejrzeli nowy serial TVP2 „Czarne żniwa"!!! pusty LEAD !!!

Aż 2 mln widzów według MOR* obejrzało w momencie największej oglądalności premierowy odcinek nowego serialu TVP2 „Czarne żniwa". Średnia widownia serialu kształtowała się na poziomie 1,5 mln osób. Według NAM** serial był liderem pasma i znalazł się w TOP 10 najliczniej oglądanych programów dnia.

 
Kadr z serialu „Czarne żniwa"

Podziel się:  Więcej
Według NAM, we wtorek, 20 września premierowy odcinek nowego serialu ukraińskiego TVP2 ”Czarne żniwa” zgromadził w piku 1,9 mln widzów, a średnia widownia wyniosła 1,5 mln widzów przy udziałach 13,1%. To więcej aż o 200 tys. osób w porównaniu z oglądalnością w poniedziałkowym paśmie anteny w ramówce jesień 2020.

Nowy 12 odcinkowy serial TVP2 przedstawia burzliwą sagę ukraińskiej rodziny z początku XX wieku. To idealna propozycja dla fanów seriali kostiumowych. Pełna zaskakujących zwrotów akcja sprawia, że serial ma szansę dołączyć do listy najliczniej oglądanych seriali zagranicznych: „Zniewolonej”, „La Bandidy”, „Kozackiej miłości” i innych.

To historia nieszczęśliwego małżeństwa bogatego wdowca Swyryda i młodziutkiej Ołeny, która zakochuje się w innym mężczyźnie, czym ściąga na siebie gniew męża i falę nieszczęść.

Na serial „Czarne żniwa” TVP2 zaprasza od poniedziałku do czwartku o godz. 21.50.

*MOR – Model Oglądalności Rzeczywistej
**NAM – Nielsen Audience Measurement