• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Trwa kampania TVP GO!

17:08, 10.03.2022
Trwa kampania TVP GO!Pod hasłem „TVP GO zmienia zasady oglądania!” trwa kampania promocyjna nowej platformy hybrydowej Telewizji Polskiej.

Pod hasłem „TVP GO zmienia zasady oglądania!” trwa kampania promocyjna nowej platformy hybrydowej Telewizji Polskiej.

 
Materiał promocyjny TVP

Podziel się:  Więcej
Telewizja Polska ma świadomość zmian w sposobie konsumpcji mediów, dlatego stale poszerza portfolio swoich nowoczesnych produktów i usług. Taki jest nasz nowy serwis premium, platforma hybrydowa – TVP GO. To połączenie tradycyjnej telewizji naziemnej z Internetem i technologią HbbTV. Dzięki TVP GO nasi widzowie mogą zatrzymywać, oglądać od początku programy, które już się rozpoczęły, a także odtworzyć treści emitowane przez ostatni tydzień bez dodatkowych opłat, czyli korzystać z funkcjonalności dostępnych do tej pory jedynie w płatnych serwisach streamingowych – powiedział Jacek Kurski, Prezes Zarządu Telewizji Polskiej.

Dzięki nowej platformie hybrydowej TVP GO, widzowie mogą za darmo:

•zatrzymać program w trakcie oglądania,
•oglądać od początku program, który już się rozpoczął,
•obejrzeć program emitowany 7 dni wstecz,
•korzystać z bogatej biblioteki treści na życzenie.

Za pośrednictwem TVP GO (na platformie hybrydowej i w aplikacji mobilnej) Telewizja Polska udostępnia także kanał ukraińskiej telewizji publicznej UA1 (UA Perszyj). Ze względu na ograniczenia regulacyjne (Telewizja Polska nie jest nadawcą tego programu i nie posiada koncesji na jego udostępnianie drogą naziemną) kanał jest dostępny dla widzów posiadających telewizory podłączone do internetu i obsługujące standard HbbTV.

Spoty promocyjne nowej platformy hybrydowej są emitowane na antenach Telewizji Polskiej w: TVP1, TVP2, TVP3, TVP Sport, TVP Info, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Kobieta, TVP Dokument, TVP Rozrywka, TVP ABC, TVP Seriale, TVP HD, oraz w mediach społecznościowych i serwisach internetowych.

Kampania promocyjna została przygotowana we współpracy z agencją Bridge2Fun, a jej koncepcja odnosi się do zachodzących na świecie zmian technologicznych.