• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Sportowy weekend w TVP

16:00, 13.06.2022
Sportowy weekend w TVP!!! pusty LEAD !!!

Według MOR* transmitowany w sobotę, 11 czerwca w TVP1 i TVP Sport mecz Ligi Narodów Holandia – Polska obejrzało w momencie najwyższej oglądalności 7,8 mln widzów, spotkanie na obu antenach oglądało średnio 6 mln osób. Według Nielsen Media** tego dnia TVP Sport miał udziały na poziomie 2,8 % , które były najlepsze od marca 2022 roku. W piątek, 10 czerwca kanał TVP Seriale był w TOP10 anten dnia. Z kolei aż siedem programów Telewizji Polskiej znalazło się w TOP10 programów weekendu

 
fot. Leszek Szymański PAP

Podziel się:  Więcej
Według MOR sobotnie spotkanie Ligi Narodów obejrzało w TVP1 średnio 4,4 mln widzów, w momencie najwyższej oglądalności mecz w Jedynce obejrzało 5,9 mln widzów. W TVP Sport mecz średnio oglądało 1,5 mln osób, a w momencie najwyższej oglądalności było to 1,9 mln osób. 

Według NM mecz Holandia – Polska obejrzało w TVP1 i TVP Sport średnio 3,7 mln osób, przy łącznych udziałach obu anten 33,9 %. 
W TVP1 w momencie najwyższej oglądalności mecz zgromadził 3,6 mln widzów, a w TVP Sport w piku spotkanie zobaczyło 1,2 mln osób. 

Wysoką oglądalność zanotował również niedzielny mecz siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn Francja – Polska transmitowany w TVP1 i TVP Sport. Zwycięskie spotkanie polskiej kadry według MOR na obu antenach obejrzało średnio 1,3 mln widzów, a w momencie najwyższej oglądalności 1,8 mln osób. Według NM mecz w TVP1 w piku zobaczyło 1,1 mln widzów, natomiast średnio mecz w Jedynce obejrzało 783 tys. widzów. 

 *MOR – Model Oglądalności Rzeczywistej 
 **NM – Nielsen Media