• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Już dziś! Premiera plakatu filmu „Ania”!

10:55, 21.07.2022
Już dziś! Premiera plakatu filmu „Ania”!!!! pusty LEAD !!!

W październiku mija 8 lat od śmierci popularnej i lubianej aktorki Anny Przybylskiej. Dziś Telewizja Polska prezentuje plakat filmu pt. „Ania” w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego. Film wejdzie do kin w całej Polsce 7 października.

 
Plakat filmu "Ania"

„Ania” – wzruszająca opowieść o nietuzinkowej kobiecie, pełnej ciepła i miłości, o popularnej aktorce, która pozostawiła w żalu nie tylko bliskich, ale także swoich wielbicieli. To film o Annie Przybylskiej, dziewczynie, która swoją osobowością fascynowała ludzi i którą kochała cała Polska. Widzowie TVP z pewnością pamiętają ją jako uroczą sierżant Marylkę Bakę z serialu „Złotopolscy”, w którym grała na początku swojej kariery. W ostatnim filmie pt. „Bilet na Księżyc” w reżyserii Jacka Bromskiego zachwyciła rolą tancerki Haliny „Roksany”.

Film „Ania” zawierać będzie niepublikowane dotąd materiały filmowe oraz pełne emocji wspomnienia rodziny, przyjaciół i współpracowników aktorki. Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominać będą m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów, m.in.: Cezarego Pazury, Michała Żebrowskiego, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Pawła Wawrzeckiego, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Katarzyny Bujakiewicz, Andrzeja Piasecznego.

Dziś Telewizja Polska prezentuje plakat filmu.

- W mojej opinii film jest w większości radosny. Taki jak Ania. Będą jednak w nim też momenty smutne, trudne i wzruszające, bo wszyscy wiemy jak ta historia się skończyła – mówi Krystian Kuczkowski.

- Ten plakat w naszej opinii najlepiej oddaje to jaka była Ania. Piękna, uśmiechnięta, szalona, dowcipna i ponad wszystko kochająca swoją rodzinę – podkreśla Michał Bandurski.

Uroczysta premiera filmu zaplanowana jest na 5 października, w 8. rocznicę śmierci popularnej aktorki, a jego twórcami są Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski, autorzy głośnych dokumentów pt. „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” oraz „Maryla. Tak kochałam”. Producentem filmu jest Paweł Gajewski.