• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Muzyczne „Hity wszech czasów” w Stężycy

16:34, 05.08.2022
Muzyczne „Hity wszech czasów” w Stężycy!!! pusty LEAD !!!

W niedzielę, 7 sierpnia „Wakacyjna Trasa Dwójki” zawita na Kaszuby. Widzowie TVP2 i publiczność zgromadzona w Stężycy wezmą udział w zabawie w rytmach najpopularniejszych przebojów wszech czasów. Na scenie pojawią się międzynarodowe i polskie gwiazdy: m.in.: Oceana, Ottawan, Maja Hyży oraz legendarne zespoły: Boys, Kombi i Czerwone Gitary.

 
Foto:TVP

Podziel się:  Więcej
W niedzielny wieczór Oceana zaśpiewa swój wielki przebój „Endless summer”, który był oficjalnym hymnem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Ponadto zabrzmią najpopularniejsze piosenki Czerwonych Gitar: „Tak bardzo się starałem”, „Kwiaty we włosach”, „Ciągle pada” oraz przeboje Marcina Millera i zespołu Boys: „Niech żyje wolność i swoboda” oraz „Jesteś szalona”. Zespół Kombi zaśpiewa swoje ponadczasowe szlagiery „Słodkiego miłego życia” i „Black&White”. Na scenie w Stężycy wystąpią także: Top Girls, Łobuzy, Ottawan, Exaited i Maciej Smoliński. W duetach z Mają Hyży, Pawłem Skibą i Dagmarą Jaworską zagrają Mike & Laurent, czyli warszawski duet Dj’ów – Michał Harasimiuk i Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej.

Podczas koncertu nie zabraknie coverów zagranicznych hitów takich jak: „Asereje”, „Ciao Siciliano”, „Shalala Lala”, „Macarena” i „Coco Jambo”.

Koncert poprowadzą Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Kammel, a na backstage’u  pojawi się Małgorzata Opczowska.

Widzowie TVP2 wezmą udział w interaktywnych konkursach i zabawach. Będą mogli pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmy z wakacji. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd oraz atrakcyjne upominki. Podczas koncertu w specjalnym konkursie będzie można wygrać samochód osobowy Fiat 500.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” w niedzielę, 7 sierpnia o godz. 20.00 w TVP2