• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Weekend z polskimi komediami w TVP Kobieta

11:36, 09.08.2022
Weekend z polskimi komediami w TVP Kobieta!!! pusty LEAD !!!

W długi sierpniowy weekend TVP Kobieta zaprasza na seans filmowy z polskim kultowymi komediami, wśród pozycji „Och, Karol”, „Kingsajz”, „Seksmisja”, a także „Wyjście awaryjne”.

 
fot. materiały prasowe TVP

Podziel się:  Więcej
Już w najbliższą sobotę, 13 sierpnia o godz. 21:30 widzowie TVP Kobieta zobaczą komedię „Och, Karol” w reżyserii Romana Załuskiego, z wybitną rolą Jana Piechocińskiego, tytułowego architekta Karola, który kocha kobiety i żadnej nie potrafi się oprzeć. Jego życie to pasmo miłosnych sukcesów, do czasu, gdy jego romanse wychodzą na jaw.

W niedzielę, 14 sierpnia o godz. 21:30 antena wyemituje „Kingsajz”, komedię fantastasy przedstawiającą życie Krasnoludków, mieszkańców Szuflandii mieszczącej się w piwnicznych pomieszczeniach biblioteki naukowej. Ich marzeniem jest przeniesienie się za pomocą niezwykłego preparatu do krainy, w której mieszkają ludzie o normalnym wzroście. W rolach głównych występują Katarzyna Figura, Jerzy Stuhr i Jacek Chmielnik.

W poniedziałek, 15 sierpnia o godz. 21:30 emisja „Seksmisji”, wybitnej komedii sience - fiction w reżyserii Juliusza Machulskiego. Bohaterami filmu są zahibernowani w 1991 roku Maks, w tej roli Jerzy Stuhr oraz Albert, Olgierd Łukaszewicz. Podczas ich snu wybucha wojna, która doprowadza do wyginięcia wszystkich mężczyzn i powstania nowej cywilizacji składającej się wyłącznie z kobiet. Pojawienie się panów wywołuje niemałe zamieszanie. Główni bohaterowie próbują za wszelką cenę uratować swoją męskość i doprowadzić do powrotu relacji damsko- męskich.

We wtorek, 16 sierpnia o godz. 21:30 w TVP Kobieta „Wyjście awaryjne” z Bożeną Dykiel w roli Kolędowej, energicznej naczelnik gminy. Kobieta dowiaduje się, że jej niezamężna córka jest w ciąży. Przerażona ewentualnymi plotkami, utratą autorytetu i władzy, Kolędowa wynajmuje męża dla córki z jednoczesnym opłaceniem późniejszego rozwodu. Nie wszystko jednak układa się tak, jakby chciała Pani naczelnik.