• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Zupełnie nowe studio „The Voice of Poland”! – galeria zdjęć

16:50, 09.08.2022
Zupełnie nowe studio „The Voice of Poland”! – galeria zdjęć!!! pusty LEAD !!!

13. edycja muzycznego talent show TVP2 startuje już 3 września w zupełnie nowej, zaawansowanej technologicznie scenografii stając się tym samym najnowocześniejszym studiem w Polsce!

Już od 3 września widzowie śledzący losy uczestników programu, będą mogli odkrywać nowe muzyczne talenty w całkowicie nowej odsłonie. Studia najnowszej edycji „The Voice of Poland” zostały zbudowane na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych i są naszpikowane najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

– Cieszę się, że po 12 edycjach udało się całkowicie odmienić studio „The Voice”. Nowym charakterystycznym elementem jest okrągła scena. Dzięki zaawansowanej technologii, którą obecnie dysponujemy, będziemy mogli zmieniać naszą scenę w zależności od etapu programu. Każdy z nich będzie różnił się od siebie i będzie wyjątkowy. Umożliwi to nam również jeszcze mocniejsze zróżnicowanie „The Voice of Poland” od „The Voice Senior” i „The Voice Kids” – mówi Rinke Rooyens z Rochstar, producent i reżyser programów z rodziny „The Voice”.

Wokół nowej sceny muzycznego talent show Dwójki pojawią się ekrany LED o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Łączna długość scenicznej konstrukcji aluminiowej, na której zainstalowano sprzęt, wynosi tysiąc metrów! Ponad 1800 punktów świetlnych i 1,2 kilometra taśm ledowych mają zapewnić widzom doznania wizualne, jakich w polskiej telewizji dotąd nie było. Całkowicie zautomatyzowana scenografia z elementami, które dzięki mapowaniu stają się dodatkowymi ekranami wyświetlającymi projekcje, jest połączona ze sobą kablami o łącznej długości 30 kilometrów! Występy uczestników 13. edycji „The Voice of Poland” śledzić będzie 14 kamer, aby w jak najdrobniejszym szczególe oddać atmosferę panującą w studiu telewizyjnym.

W najnowszej edycji zdecydowaliśmy się zmniejszyć odległość uczestników od trenerów, czego efektem z pewnością będą jeszcze większe emocje niż dotychczas. Niezmiennie w naszych programach najważniejszy jest talent, a nowa scena umożliwi jeszcze lepsze wydobycie go i zaprezentowanie milionom widzów na różnych płaszczyznach, nie tylko tej muzycznej – dodaje Rinke Rooyens.

Zupełnie nowe studio „The Voice of Poland” widzowie będą mogli oglądać w TVP2 już od 3 września. Program poprowadzą Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. W roli trenerów zobaczymy Justynę Steczkowską, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

W nowych przestrzeniach realizowane będą także zdjęcia do czwartej edycji „The Voice Senior” oraz do nowego, szóstego już sezonu „The Voice Kids”.