• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Mecz Polska – Holandia w TVP. Sprawdzian polskiej drużyny przed mundialem w Katarze.

16:21, 22.09.2022
Mecz Polska – Holandia w TVP. Sprawdzian polskiej drużyny przed mundialem w Katarze.!!! pusty LEAD !!!

Już dziś, 22 września od godz. 20:30 w TVP1 i od 18:40 w TVP Sport zostanie rozegrany mecz Reprezentacji Polski z Holandią w ramach Ligi Narodów. Kolejny mecz Polacy zagrają z Walią, transmisja spotkania w niedzielę, 25 września od 20:20 w TVP1 i od 19:15 w TVP Sport.

 
Logo

Podziel się:  Więcej
Mecze w Lidze Narodów są dla Reprezentacji Polski etapem przygotowań i testowania różnych wariantów taktycznych do tegorocznego mundialu. Trener Czesław Michniewicz postanowił dać szansę kilku debiutantom - wśród powołanych po raz pierwszy znaleźli się będący ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji Jakub Piotrowski i Mateusz Łęgowski.

Dzisiejsze spotkanie skomentują duet Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą: Mateusz Borek, Jakub Wawrzyniak, Waldemar Fornalik i Kazimierz Węgrzyn.

Transmisja spotkania Polski z Holandią już dziś od godz. 20:30 w TVP1, od 18:40 w TVP Sport.

Mecz rozegrany w niedzielę, 25 września z Walią skomentują Mateusz Borek i Marcin Żewłakow. Początek transmisji od godziny 20:20 w TVP1 oraz od godziny 19:15 w TVP Sport.

Widzowie będą mogli obejrzeć zmagania naszych drużyn także online na TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej TVP Sport, Smart TV i HBBTV.