• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Pięć gwiazdek” – nowy serial w TVP Kobieta

14:21, 26.09.2022
„Pięć gwiazdek” – nowy serial w TVP Kobieta!!! pusty LEAD !!!

TVP Kobieta zaprasza widzów na premierę argentyńskiego serialu obyczajowego pt. „Pięć gwiazdek”, opowiadającego o losach przyrodnich sióstr Estrella. Premierowa emisja serialu w sobotę, 
1 października o godz. 20:30 na antenie TVP Kobieta.

 
fot. TVP

Podziel się:  Więcej
Seriale emitowane w TVP Kobieta cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Tej jesieni antena przygotowała kolejną serialową nowość dla fanów seriali. „Pięć gwiazdek” to opowieść o siostrzanych relacjach, rodzącej się miłości oraz wspólnym pokonywaniu problemów. 

W dniu odczytania testamentu po zmarłym ojcu, cztery przyrodnie siostry (córki tego samego ojca, 
ale dwóch różnych matek), dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej siostry. Aby uzyskać spadek, muszą wspólnie przez rok prowadzić hotel, co jest warunkiem otrzymania 6 milionów dolarów. Jak sobie z tym wyzwaniem poradzą Virginia, Lucia, Carla, Florencia i Miranda? W role sióstr wcieliły się, znane widzom telenowel, argentyńskie gwiazdy: Celeste Cid, Marcela Kloosterboer, Natalie Pérez, Violeta Urtizberea oraz Justina Bustos. 

„Pięć gwiazdek” – pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść – zagości na antenie TVP Kobieta już w sobotni wieczór, 1 października o godz. 20:30. Losy sióstr Estrella widzowie TVP Kobieta będą mogli śledzić codziennie o godz. 20:30.