• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Kobiety w drodze” nowe odcinki w TVP Kobieta

15:15, 01.02.2023
„Kobiety w drodze” nowe odcinki w TVP Kobieta!!! pusty LEAD !!!

Rozpoczęły się zdjęcia do piątej serii cenionego przez widzów cyklu Marty Manowskiej „Kobiety w drodze”. Bohaterkami nowych odcinków będą m.in.: Anna Mackiewicz-Solska, Marianna Dufek i Elżbieta Ficowska. Emisja premierowych odcinków w TVP Kobieta od środy, 1 marca o godz. 17:25.

 
„Kobiety w drodze”, fot. TVP

Podziel się:  Więcej
W nagraniach do piątej odsłony cyklu udział wzięły niezwykłe kobiety, które w podróż pociągiem zabrała prowadząca Marta Manowska. Wśród bohaterek premierowych odcinków programu zobaczymy m.in.: Oksanę Nechyporenko – szefową Centrum Koordynacji Kryzysowej w Warszawie, Elżbietę Ficowską – działaczkę społeczną uratowaną z warszawskiego getta, Magdę Szałańską – ratowniczkę medyczną, Barbarę Konarską opiekującą się na co dzień autystycznym dzieckiem czy Annę Solską-Mackiewicz, która podzieli się z prowadzącą wzruszającą historią miłości do himalaisty oraz życiu bez niego.

Jestem dumna z tego cyklu, bo jest wyjątkowy. Marta Manowska rozmawia z niesamowicie silnymi kobietami, które są przykładem dla innych. Bez wątpienia każda z nich motywuje i inspiruje do działania. To kobiety, które pokazują, że warto pomagać, uczą jak dobrze i pięknie żyć, że można i trzeba walczyć o marzenia. Zapraszam do oglądania „Kobiet w drodze” w TVP Kobieta, to będzie kolejny bardzo dobry sezon, pełen empatii, miłości i wzruszeń – mówi Iwona Bocian-Zaciewska, Dyrektor Redaktor Naczelna TVP Kobieta.

Bohaterki programu Marty Manowskiej dzielą się swoimi pasjami, odsłaniając przed widzami to, co napędza je do zmiany świata wokół siebie. Kobiety w drodze udowadniają, że czasem trzeba naprawdę niewiele, by troska o drugiego człowieka przerodziła się w pasję.

Program TVP Kobieta ukazuje życiowe drogi kobiet, które zmieniają świat, a rozmowy prowadzone w przedziale pociągu pozwalają widzom na wkroczenie do ich świata.

Partnerem programu jest PKP IC.

„Kobiety w drodze” od 1 marca, w środy o godz. 17:25 w TVP Kobieta