• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„The Chosen” - kolejne odcinki światowego hitu w Telewizji Polskiej

10:34, 02.03.2023
„The Chosen” - kolejne odcinki światowego hitu w Telewizji Polskiej!!! pusty LEAD !!!

TVP1 zaprasza na drugi sezon, zrealizowanego z rozmachem serialu o życiu Jezusa pt. „The Chosen”. Nowe odcinki emitowane będą od 5 marca, w każdą niedzielę o godz. 10:45.

 
„The Chosen” - kolejne odcinki światowego hitu w Telewizji Polskiej

Wieść o tym, że Jezus jest Mesjaszem rozchodzi się coraz szerzej. Pojawiają się nowi uczniowie i jeszcze większe tłumy, które obserwują kolejne cuda. Maria Magdalena stawia czoła demonom przeszłości, eksploduje napięcie między Szymonem i Mateuszem, a Jakub i Jan walczą ze swoimi uprzedzeniami i impulsywnym temperamentem. Wszyscy jednak z pasją podążają za Jezusem.

„The Chosen - Przyjdź i zobacz” to tytuł drugiego sezonu światowego hitu, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Produkcja: USA 2017

Reżyseria i scenariusz: Dallas Jenkins.

Aktorzy: Jonathan Roumie (Jezus), Vanessa Benavente (Maria, matka Jezusa), Isaac (Szymon Piotr), Elizabeth Tabish (Maria Magdalena), Noah James (Andrzej), Paras Patel (Mateusz), Lara Silva (Eden), Luke Dimyan (Judasz Iskariota) i inni.

Opisy odcinków:

Odc. 1 (s.2)

Napięcie między uczniami rośnie wraz ze wzrostem popularności Jezusa w Samarii. Jakub i Jan walczą ze swoimi uprzedzeniami i impulsywnym temperamentem. Po spotkaniu w burzliwej atmosferze otrzymują nowy przydomek.

Odc. 2 (s.2)

Tajemniczy gość chce spotkać się z Jezusem, jednak uczniowie wahają się, czy na to pozwolić. Między Szymonem i Mateuszem narasta napięcie. Gdy uczniowie docierają do nowego miasta, dowiadują się, że sława Jezusa rośnie.