• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” od dzisiaj w TVP VOD

16:47, 16.03.2023
„Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” od dzisiaj w TVP VOD!!! pusty LEAD !!!

Już dziś, 16 marca na platformie TVP VOD premiera „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W nowym show zobaczymy osiem zakochanych par, które już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Uczestnicy sprawdzą, czy ich związki są dobrze dobrane i powalczą o nagrodę główną - 100 tysięcy złotych.

 
plakat

Załączniki


„Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” to reality show, w którym pary z różnym stażem w związku zostaną poddane różnego typu sprawdzianom. Zakochani będą musieli zmierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami, które prędzej czy później i tak pojawiłyby się na drodze ich wspólnego życia. Uczestnicy show na dwa tygodnie zamieszkają w pięknej willi zlokalizowanej na jednej z Wysp Kanaryjskich, a ich poczynania obserwować będzie 57 kamer, przed którymi nic się nie ukryje.     

W każdym z odcinków uczestnicy będą komentować i oceniać nawzajem swoje poczynania oraz decydować, która para opuści „Wzgórze Próby”. Co więcej, zakochani spotkają się także z ekspertami, którzy skonfrontują ich z kluczowymi dla związku tematami i dadzą odpowiednie narzędzia do pracy nad relacją. W wielkim finale zaś wszyscy uczestnicy zagłosują na najlepiej dobraną parę, decydując tym samym, kto zgarnie nagrodę główną w postaci 100 tysięcy złotych! Na ekranie zobaczymy zwyczajne pary z sąsiedztwa, czyli ludzi, których na co dzień możemy spotkać na ulicy, w pracy czy sklepie. Osoby te różnią się od siebie zainteresowaniami, wykonywanymi zawodami, jak również temperamentem. 

Program poprowadzi znana modelka i niezwykle charyzmatyczna influencerka Sandra Kubicka. 

„Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” od 16 marca tylko w TVP VOD.
plakat