• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Lato w TVP Kobieta

14:05, 31.05.2023
Lato w TVP Kobieta!!! pusty LEAD !!!

Od poniedziałku, 5 czerwca TVP Kobieta przygotowała wakacyjną ofertę programową, a w niej premiery interesujących seriali oraz filmowe hity. Widzowie będą mogli obejrzeć również nowe odcinki programów własnych anteny oraz zagraniczne programy lifestylowe. Wśród nowości znajdzie się serial „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” oraz program „Nowe życie na wsi”.

 
„Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” (materiały prasowe)

Podziel się:  Więcej

W poniedziałek, 5 czerwca TVP Kobieta zaprasza widzów na kolejną superprodukcję twórców „Wspaniałego stulecia”. Serial opowiada o kobiecie, która w historii Imperium Osmańskiego odegrała nie mniejszą rolę niż sułtanka Hürrem, znana widzom ze „Wspaniałego Stulecia”. Anastazja, piękna Greczynka, sprzedana w wieku 15 lat do haremu sułtana Ahmeda I, w krótkim czasie została ulubioną nałożnicą, a potem żoną władcy. „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem” to historia pełna zwrotów akcji, intryg i żądzy władzy (emisja

od 5 czerwca poniedziałek-piątek, godz. 19:30).

W paśmie serialowym TVP Kobieta wyemituje nowe odcinki lubianych przez widzów produkcji. Namiętność, uczucia i konflikty, czyli dalsze losy bohaterów „Winnic miłości” (emisja poniedziałek- sobota, godz. 18:30). Widzowie będą również mogli zobaczyć kontynuację hiszpańskiej produkcji „Akacjowa 38”, opowiadającej o losach kobiety, która ucieka od męża i domu pełnego przemocy (emisja poniedziałek- środa, godz. 20:30). W świat madryckiej śmietanki towarzyskiej, w realia 1913 roku, przeniesie widzów serial „Sześć sióstr” (emisja czwartek-niedziela, godz. 20:30). Wśród propozycji anteny znajdą się także cenione przez widzów polskie seriale: „Ojciec Mateusz”„Ranczo”„Alternatywy 4”„Chłopi”, „Na kłopoty…Bednarski”.

Kolejna nowość w TVP Kobieta to „Nowe życie na wsi”, program opowiadający o poszukiwaniu nieruchomości zlokalizowanych w malowniczych i pełnych spokoju miejscach. W każdym odcinku widzowie poznają parę, która marzy o przeprowadzce na wieś (emisja poniedziałek- piątek, godz. 17:30).

W paśmie lifestylowym TVP Kobieta zaprasza na magazyn „Trend XXI”, a w nim najpiękniejsze kreacje słynnych projektantów, najnowsze trendy w makijażu oraz najbardziej pożądana biżuteria świata (emisja poniedziałek- piątek, godz. 7:30 oraz środa 23:10). W poniedziałkowe wieczory TVP Kobieta zabierze widzów w podróż po luksusowych i wyjątkowych kurortach w programie „Najpiękniejsze hotele świata” (emisja poniedziałek 23:10). W cyklu „Legendarne hollywoodzkie pary” widzowie poznają dziesięć najbardziej znanych, kultowych par Hollywood. Niepublikowane materiały, ciekawe informacje i pikantne szczegóły z życia prywatnego. Wśród bohaterów m.in.: Katharine Hepburn i Spencer Tracy, Elizabeth Taylor

i Richard Burton, a także Lauren Bacall i Humphrey Bogart (emisja wtorek, godz. 23:10).

W letniej ramówce TVP Kobieta nie zabraknie, cieszących się uznaniem widzów, cykli podróżniczych. Monika Witkowska z córką Laurą odwiedzą m.in.: Cypr, Portugalię i Azory. W programie „Podróże małej i dużej” młoda mama zdradzi patenty na to, jak spędzić efektywnie czas z dzieckiem i jakie atrakcje wybrać (emisja sobota, godz.14:40). Widzowie zobaczą również: „Wszystkie kolory świata”„Boso przez świat”„Lena na Bałkanach”„Zakochaj się w Polsce” oraz „Makłowicz w podróży”.

Przez siedem dni w tygodniu TVP Kobieta w paśmie filmowym o godz. 21:30 zaprasza na największe hity światowego i polskiego kina: „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”„Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”„Powiedz tak”„Sztuka kłamania”„Książę i ja 4: W Krainie słoni”„Zainwestuj w miłość”„Moja wielka grecka wycieczka”„Pocałunek przy ognisku”„Kopciuszek z przypadku”, a także „Galimatias, czyli Kogel – Mogel II”„Seksmisja”, „Rozmowy kontrolowane”

„Ile waży koń trojański?” oraz „Ranczo Wilkowyje”.

Przez całe wakacje TVP Kobieta zaprasza także na „Pytanie na śniadanie”, siedem dni w tygodniu od godziny 12:00.