• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP HD bez dodatkowych opłat dla abonentów Orange IPTV

13:38, 02.06.2023
TVP HD bez dodatkowych opłat dla abonentów Orange IPTV!!! pusty LEAD !!!

Przez cały czerwiec program TVP HD będzie odkodowany dla abonentów sieci Orange, którzy posiadają pakiet Optymalny lub pakiet Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV).

 
TVP HD bez dodatkowych opłat dla abonentów Orange IPTV

Pakiet Komfortowy i Pakiet Multi+ - dostępne w telewizji kablowej Orange - zostały tymczasowo odkodowane i do końca czerwca będą dostępne dla posiadaczy pakietu Optymalnego lub Orange Love Standard bez dodatkowych opłat. Wśród odkodowanych kanałów jest TVP HD, który można znaleźć na pozycji 14 w EPG.

TVP HD łączy wartościową rozrywkę z relaksem.

W serialowo-filmowej ofercie kanału ważne miejsce zajmują seriale i filmy po rekonstrukcji cyfrowej w najlepszej jakości HD (m.in. „07 zgłoś się”, Janosik”, Stawka większa niż życie”, „Dalego od szosy”), kultowe produkcje polskie (m.in. „Ojciec Mateusz”, Komisarz Alex”, „Ranczo”, „rodzinka.pl”) i zagraniczne oraz najlepsze seriale kryminalne ostatnich lat („Glina”, „Komisarz Montalbano”, „Detektyw Murdoch”, „Line of duty”). TVP HD oferuje również inspirujące produkcje własne, które powstały z myślą o pasjonatach aromatycznej, regionalnej kuchni i najciekawszych zakątków kraju („Magiczne Podhale” z Sebastianem Karpielem-Bułecką, „Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser”, „Slow food” z Jackiem Szklarkiem, czy „Na ratunek ogrodom” z Katarzyną Cichocką). Znane i lubiane osobowości podpowiedzą, jak kreatywnie spędzić wolny czas, zadbać o własne otoczenie czy docenić otaczające nas piękno przyrody. Nowością w ramówce letniej będzie „Kamper Polska” – oryginalny reality show, w którym 5 par influencerów wyrusza kamperami w trasę po dzikich zakątkach naszego kraju. Program prowadzi Izabella Krzan.