• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Biesiada miłosna” i „Rytmy Dwójki” już dziś w TVP2

15:05, 22.09.2023
„Biesiada miłosna” i „Rytmy Dwójki” już dziś w TVP2!!! pusty LEAD !!!

Już dziś o godz. 20:50 na antenie TVP2 „Biesiada miłosna”, czyli romantyczne ballady i najpiękniejsze polskie piosenki o miłości. Zaraz po „Polskich biesiadach" o godz. 22:00 kolejna odsłona „Rytmów Dwójki".

 
fot. mat. prasowe

Widzów „Biesiady miłosnej” na antenie telewizyjnej Dwójki czeka wieczór pełen uniesień i najpiękniejszych przebojów o miłości. „Za Tobą pójdę jak na bal”, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, „Zakochani są wśród nas”, „Oceany”, „Kocham Cię, Kochanie Moje”, „Windą do nieba”, „Miłość Ci wszystko wybaczy” to niektóre ze szlagierów przygotowanych na tę okazję. Podczas „Biesiady miłosnej” wystąpią: Ewelina Lisowska, grupa Pectus i Tomasz Szczepanik, Robert Rozmus, Antek Smykiewicz, Kasia Jamróz, Mariusz Kalaga i Jerzy Grzechnik.


Gospodarzami „Biesiady miłosnej” – zorganizowanej w niezwykle romantycznej scenerii parku pałacowego w Chrzęsnem – będą Anna Popek oraz Robert Rozmus, a muzyczno-miłosnym szklakiem widzów i biesiadników poprowadzi Kukla Band pod dyrekcją Zygmunta Kukli.


Start „Biesiady miłosnej” w piątek, 22 września o godz. 20:50 w TVP2.


Tuż po „Polskich biesiadach" o godz. 22:00 kolejna odsłona „Rytmów Dwójki". Edyta Górniak, Natasza Urbańska, Alicja Węgorzewska, Lanberry, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Tomasz Szczepanik oraz Rafał Brzozowski stworzą duety z najzdolniejszymi i najciekawszymi uczestnikami programów muzycznych TVP.


W drugim odcinku „Rytmów Dwójki" w duetach z gwiazdami zaśpiewają: Natalia Nykiel, Ola Radwan, Monika Lewczuk, Marcin Sójka, Zuza Jabłońska, Zbigniew Zaranek, Konrad Baum i Andrzej Raniszewski.


Jakie przeboje wykonają? Która piosenka awansuje do wielkiego finału? Wybory gwiazd dotyczące muzycznego partnera oraz repertuaru poznamy już dziś. Tego wieczoru dowiemy się także, jak głosowali widzowie.


Drugi odcinek „Rytmów Dwójki” w piątek, 22 września o godz. 22:00 w TVP2.