• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Wieczór wyborczy i referendalny 2023” na antenach Telewizji Polskiej

17:38, 12.10.2023
„Wieczór wyborczy i referendalny 2023” na antenach Telewizji Polskiej!!! pusty LEAD !!!

W najbliższą niedzielę, 15 października zapraszamy na „Wieczór wyborczy i referendalny 2023” w Telewizji Polskiej. Relacje z przebiegu głosowania oraz komentarze ekspertów śledzić będzie można już od godziny 20:00 w TVP INFO, a od 20:55 również w TVP 1 i TVP Polonia, dodatkowo na TVP VOD i TVP GO.

 
"Wieczór wyborczy i referendalny 2023" na antenach TVP

TVP zaprezentuje specjalne studio wyborcze, które zostanie przygotowane przy użyciu technik wykorzystywanych dotąd przy produkcjach filmowych czy transmisjach wydarzeń sportowych. Po raz pierwszy na świecie zostaną one użyte podczas wieczoru wyborczego. Dzięki zastosowaniu techniki set extension prowadzący znajdują się w wirtualnym świecie zbudowanym specjalnie na potrzeby wieczoru wyborczego. Dzięki nowym technologiom prowadzący z dwóch różnych studiów dzięki „teleportacji” mogą poprowadzić ten wieczór wspólnie i zaprezentować wyniki wyborów w nowoczesnej formule, zgodnej z najnowocześniejszymi trendami oprawie graficznej.


Motywem przewodnim oprawy graficznej studia będą symbole narodowe, kolorystyka nawiązywała będzie do flagi Polski. Nasi prowadzący – Danuta Holecka, Michał Rykowski i Paweł Blajer będą rozmawiać z politykami, ekspertami i publicystami, połączą się z obecnymi w sztabach wyborczych reporterami oraz przy pomocy najnowocześniejszych technologii zaprezentują i skomentują wyniki wyborów.