• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Walentynki w TVP Kobieta

16:30, 09.02.2024
Walentynki w TVP Kobieta!!! pusty LEAD !!!

Na tegoroczne święto zakochanych TVP Kobieta przygotowała specjalną ofertę – ponadczasowe hity filmowe, programy własne i zagraniczne. Walentynki w TVP Kobieta rozpoczną się już 10 lutego.

 
mat. TVP Kobieta

W sobotę, 10 lutego w specjalnym odcinku „Kwiatów na warsztat” florystka Joanna Lewandowska pokaże widzom aranżacje romantycznego stołu (godz. 15:10).

Od poniedziałku, 12 lutego do piątku 16 lutego o godz. 14:55 w TVP Kobieta program lifestylowy „Gdzie powiem tak?” o poszukiwaniu wyjątkowego miejsca na przyjęcie weselne. Prowadzący Tommy Smythe, w każdym odcinku będzie pokazywał parom kilka miejsc na wymarzoną imprezę, w tym m.in. średniowieczny zamek, hotel z widokiem na centrum miasta czy elegancki bar na dachu wieżowca.

Od 14 lutego o godz. 17:30 antena zaprasza na program „Nowe życie na wsi”. Pary będą poszukiwać pięknych nieruchomości w Anglii.

Walentynkowy maraton filmowy w TVP Kobieta rozpocznie się już w poniedziałek, 12 lutego o godz. 22:40 filmem „Powiedz tak”. Jego bohaterka, Mary, pracuje w firmie, która organizuje uroczystości ślubne. W pracy odnosi niebywałe sukcesy – wkrótce ma zostać wspólnikiem. Jest jednak osobą samotną i mężczyzn traktuje z dużą rezerwą. Pewnego dnia pewien przystojny pediatra ratuje jej życie. Mary zakochuje się w nim, ale pech chce, że lekarz jest narzeczonym jej bogatej klientki…

We wtorek, 13 lutego o godz. 22:40 w TVP Kobieta kinowy hit „Bo we mnie jest seks”. Kalina Jędrusik, w której postać wcieliła się Maria Dębska, zabierze nas w klimat warszawskiej bohemy lat 60. minionego wieku. Zjawiskowa aktorka i piosenkarka, która wniosła koloryt do bezbarwnej rzeczywistości, kusiła wdziękiem i seksapilem. Elektryzowała mężczyzn i oburzała ich partnerki. Do dziś ma opinię naczelnej skandalistki PRL – u na miarę Marilyn Monroe.

W Walentynkowy wieczór w środę, 14 lutego o godz. 22:40 na antenie komedia romantyczna „Sabrina”. Tytułowa bohaterka po powrocie z Paryża staje się niezwykle atrakcyjną kobietą, w której wszyscy się zakochują.

Walentynkowy wieczór zakończy niezapomniana komedia „Czego pragną kobiety”. Nick Marshall myśli wyłącznie o sobie, a kobiety traktuje przedmiotowo. Pewnego dnia, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, okazuje się, że słyszy kobiece myśli.

W czwartek, 15 lutego o godz. 22:40 w TVP Kobieta romantyczna opowieść „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”. Maggie jest samotną matką wychowującą nastoletnią córkę. Pewnego dnia postanawia zabrać córkę do Europy i pokazać jej swoją ukochaną Toskanię, w której spotyka swoją dawną miłość – Lucę, który nadal jest kawalerem. Ona też przestaje się bronić przed uczuciem. Córka Maggie, Summer, tęskni za swoim chłopakiem, który został w Nowym Jorku. Matkę i córkę czekają niełatwe chwile.

W piątek, 16 lutego o godz. 22:40 film „Sparowani”. Wieloletni przyjaciele – Ben i Alice, są singlami. Nie lubią wesel i by w nich nie uczestniczyć decydują się, bo pojawiać się na takich uroczystościach jako para. Nie przypuszczają jednak, że weselne doświadczenia zaważą na ich relacji.

TVP Kobieta zaprasza także na seriale, m.in. „Wielka zamiana”, którą widzowie będą mogli oglądać od czwartku, 15 lutego (godz. 7:00). W stałych pasmach w TVP Kobieta także „Wspaniałe stulecie”, „Winnice miłości”, „Sześć sióstr” oraz dalsze losy Brigitte Bardot w serialu „Bardotka”.

Na zakończenie walentynkowego tygodnia TVP Kobieta rozpocznie emisję serialu „Niewolnica Isaura” (emisja od 17 lutego godz. 8:40 dwa odcinki) z powtórkami w niedzielne popołudnia (godz. 17:30).

Także w sobotę na antenie wyjątkowa rozmowa o miłości, pasji, życiu i filmie „Ula” z Urszulą Dudziak (sobota 17 lutego godz. 15:10).

Na stronie kobieta.tvp.pl i w mediach społecznościowych TVP Kobieta dostępne będą wywiady z aktorami najnowszej produkcji Telewizji Polskiej „Miłość jak miód” z Edytą Olszówką i Agnieszką Suchorą.

Zapraszamy do TVP Kobieta!