• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Piłka nożna na antenach Telewizji Polskiej

17:05, 23.02.2024
Piłka nożna na antenach Telewizji Polskiej!!! pusty LEAD !!!

W czwartek, 22 lutego kolejny, rewanżowy mecz Legii Warszawa z norweskim Molde FK w ramach Ligi Konferencji Europy na antenach Telewizji Polskiej: w TVP2 i TVP Sport zgromadził prawie milion widzów.

 
Fot. PAP/ Leszek Szymański

Legia Warszawa wczoraj pożegnała się z europejskimi pucharami przegrywając rewanżowy mecz z Molde FK 0:3, a cały dwumecz 2:6. To Norwegowie zagrają w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Stołecznej drużynie pozostała już tylko walka w Ekstraklasie.


Poprzednie spotkanie Legii Warszawa z Molde FK w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy, rozegrane 15 lutego, na antenach Telewizji Polskiej śledziło 900 tys. widzów, z udziałem w paśmie na poziomie 7,1%. Wczorajszy rewanżowy mecz transmitowany w TVP2 i TVP Sport zgromadził ponad 930 tys. widzów, co przełożyło się na 9% udziału w rynku TV wśród wszystkich widzów.


Mecz można było oglądać również na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport w SmartTV oraz HbbTV. W internecie wczorajsze spotkanie miało 200 tys. odtworzeń.


Dla naszych widzów spotkanie komentowali Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow, a w studio w roli ekspertów pojawili się zaproszeni przez prowadzącego – Patryka Gańka: Jakub Wawrzyniak, Artur Wichniarek, Grzegorz Mielcarski oraz Robert Podoliński.


 Dane: Nielsen Media