• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Polonia 24. Tygodnik” – nowy magazyn informacyjno-publicystyczny TVP Polonia

16:40, 29.02.2024
„Polonia 24. Tygodnik” – nowy magazyn informacyjno-publicystyczny TVP Polonia!!! pusty LEAD !!!

W czwartek, 29 lutego o godz. 22:15 TVP Polonia zaprasza na premierę magazynu informacyjno – publicystycznego „Polonia 24. Tygodnik”. Program skierowany jest do Polonii i Polaków zainteresowanych tematyką polonijną. „Polonia 24. Tygodnik” poprowadzą Paulina Drażba i Przemysław Toczek.

 
Polonia 24. Tygodnik

„Polonia 24. Tygodnik” to dynamiczny magazyn informacyjno-publicystyczny koncentrujący się wokół tematyki polonijnej. Audycja przybliży widzom TVP Polonia sprawy Polaków z całego świata, przedstawiając szerokie spektrum tematów, dotyczących spraw społecznych i inicjatyw podejmowanych przez naszych rodaków z zagranicy. Całość wzbogacona jest o rozmowy z ciekawymi gośćmi oraz przegląd polonijnych portali internetowych.

W premierowym wydaniu poruszone zostaną tematy, które w ostatnim czasie interesują opinię publiczną, jak obawy Polaków przebywających w Ukrainie w obliczu trwającej tam wojny czy prześladowania Polaków na Białorusi, ale również dowiedzą się, jaki Polska ma wkład w podbój kosmosu. Gośćmi w studiu będą: Paweł Łatuszka – jeden z liderów białoruskiej opozycji i Przemysław Rudź – popularyzator astronomii oraz Tomasz Schafernaker – meteorolog i polski prezenter BBC, który przedstawi autorską prognozę pogody.

„Polonia 24. Tygodnik” w każdy czwartek o godz. 22:15 w TVP Polonia.


Zwiastuny do pobrania: https://we.tl/t-HPFO9RqbIS