• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem“ – koncert z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

15:23, 24.04.2024
„Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem“ – koncert z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej!!! pusty LEAD !!!

Telewizja Polska zaprasza na premierę w TVP1 i TVP Polonia oraz powtórki w TVP2 i TVP Wilno jubileuszowego koncertu zorganizowanego z okazji 20. rocznicy wstąpienia Polski do UE. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia z udziałem orkiestry i wybitnych solistów pod batutą Jana Stokłosy spotkają się artyści kilku pokoleń i różnych światów muzycznych, m.in.: Kayah, Andrzej Piaseczny, Kwiat Jabłoni, Ania Dąbrowska, Natalia i Paulina Przybysz, Igor Herbut, Julia Pietrucha, Organek, Błażej Król, Mela Koteluk, Grubson oraz chór Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

 
Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem

Nowe aranżacje znanych przebojów, jakie zaprezentują artyści, którzy przyjęli zaproszenie Telewizji Polskiej, zabiorą widzów w niepowtarzalną muzyczną podróż po polskiej scenie muzycznej ostatnich dwudziestu lat.

Uczestnicy koncertu opowiedzą, jak na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat zmieniła się polska muzyka i kultura oraz oni sami.

Koncert poprowadzą Sylwia Dekiert i Radosław Brzózka.

Emisja koncertu - premiera 1 maja o godz. 20:30 w TVP1 i TVP Polonia, powtórki: 2 maja o godz. 20:05 w TVP Wilno i 4 maja o godz. 20:00 w TVP2.