• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Startuje letnie studio „Pytania na śniadanie”

14:25, 24.05.2024
Startuje letnie studio „Pytania na śniadanie”!!! pusty LEAD !!!

Już w najbliższą sobotę, 25 maja „Pytanie na śniadanie” przeniesie się do studia plenerowego, którego aranżacja nawiązywać będzie do stylu boho. Program poprowadzą Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Początek programu w TVP2 o godz. 7.30.

Pojawi się sporo dodatków charakterystycznych dla stylu boho – plecione kosze, gliniane ozdoby, donice, dużo kwiatów, nieco Afryki, trochę Azji … Chcieliśmy oddać klimat wymarzonych wakacji, pełnych słońca, ciepłych barw, z domieszką egzotyki – zdradza scenografka, Agata Wąs.

W letnim studio „Pytania na śniadanie”: stanie plenerowa kuchnia i letnia scena, pojawi się huśtawka, a nawet klimatyczny „pytaniobus”, który zabierze widzów w lifestylowe podróże.

Podróże – te realne i te symboliczne – będą ważnym lejtmotywem naszych wakacyjnych wydań – podkreśla Kinga Dobrzyńska, która kieruje redakcją „Pytania na śniadanie”.– Nasza ekipa będzie w tym roku wyjątkowo mobilna. Będziemy jeździć po Polsce i spotykać się z widzami. Przyjrzymy się lokalnym inicjatywom i opowiemy o nich na antenie.

Plenerowe studio „Pytania na śniadanie” po raz pierwszy w tym roku zaprezentuje się widzom już najbliższą sobotę, 25 maja. Tego dnia widzowie dowiedzą się m.in.: jak urządzić urodziny w plenerze, jak działa pilotażowy program e-rejestracji i czy oznacza on koniec kolejek do lekarza, sprawdzimy, jak bałagan wpływa na psychikę oraz wysłuchamy dyskusji na temat kontrowersyjnych „stref wolnych od dzieci”.

Sobotnie wydanie „Pytania na śniadanie” poprowadzą: Klaudia Carlos i Robert El Gendy.

„Pytanie na śniadanie” w sobotę, 25 maja o godz. 7.30 w TVP2