• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Jubileuszowy koncert „Nie ma jak u Mamy” w TVP1

17:07, 25.05.2024
Jubileuszowy koncert „Nie ma jak u Mamy” w TVP1!!! pusty LEAD !!!

Już po raz 15. Telewizja Polska zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W tym roku zaśpiewają m.in.: Andrzej Piaseczny, Sonia Bohosiewicz, Majka Jeżowska czy Krzysztof Cugowski. W podwójnej roli wokalistów i prowadzących wystąpi Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Koncert „na żywo” w niedzielę, 26 maja od godz. 17:30 w Jedynce.

 
fot. materiały promocyjne

Nieprzerwanie od 2010 roku Telewizja Polska, z okazji Dnia Matki, transmituje wyjątkowe wydarzenie muzyczne „Nie ma jak u Mamy”. Co roku wybitni polscy artyści oddają hołd swoim mamom, dzieląc się wspomnieniami z okresu dzieciństwa. r Nie zabraknie również anegdot i życzeń. Wydarzenie ma niepowtarzalny klimat i tradycję, w myśl której na widownię zapraszane są Mamy z województwa kujawsko-pomorskiego. W tym roku udział w koncercie zapowiedziało około sześć tysięcy pań!

Na scenie wystąpią: Sonia Bohosiewicz, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska, Audiofeels, Kasia Kowalska, Krzysztof Cugowski, Dominik Dudek, Leon Olek oraz Dominika Dobrosielska, artystka pochodząca z województwa kujawsko-pomorskiego, laureatka „Szansy na sukces. Opole 2024”, która wystąpi podczas koncertu „Debiuty” na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Artyści zaśpiewają swoje przeboje oraz ukochane piosenki swoich Mam. Widzowie usłyszą m.in.: „A ja wolę moją Mamę”, „Radość najpiękniejszych lat”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Byłaś serca biciem” i wiele innych. Koncert poprowadzi małżeństwo Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, którzy wspólnie wykonają piosenkę Skaldów „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” oraz „Opowiadaj mi tak” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Artystom na scenie towarzyszyć będzie Kukla Band pod kierownictwem Zygmunta Kukli.