• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Ta nasza radość – mimo wszystko” – koncert Fundacji Anny Dymnej w TVP2

14:22, 29.05.2024
„Ta nasza radość – mimo wszystko” – koncert Fundacji Anny Dymnej w TVP2!!! pusty LEAD !!!

W niedzielę, 2 czerwca o godz. 16:15 TVP2 zaprasza widzów na koncert „Ta nasza radość – mimo wszystko”. Na scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in.: Irena Santor, Czesław Mozil, Anna Karwan czy Mietek Szcześniak. Koncert, organizowany przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, wraca do Telewizji Polskiej po dwóch latach nieobecności.

 
Fundacja „Mimo Wszystko”, fot. Monika Krzysztofik-Hanarz

Emisja koncertu „Ta nasza radość – mimo wszystko” to powrót do wieloletniej współpracy, w ramach której Telewizja Polska od 2005 do 2021 roku wyemitowała 16 edycji „Festiwalu Zaczarowanej Piosenki”. W tym roku, z powodu ograniczonych możliwości, Fundacja „Mimo Wszystko” zmuszona była zrezygnować z festiwalu, ale zorganizowała koncert nawiązujący do tradycji festiwalowej.


Do udziału w koncercie Anna Dymna zaprosiła: Renatę Przemyk, Annę Karwan, Olgę Szomańską, Czesław Mozila, Adama Nowaka i Mietka Szcześniaka oraz finalistów poprzednich edycji „Festiwali Zaczarowanej Piosenki”. Gościem specjalnym tego szczególnego wydarzenia muzycznego będzie Irena Santor, legenda polskiej sceny muzycznej. Koncert odbył się w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie.


Koncert poprowadzą Anna Dymna, założycielka Fundacji „Mimo Wszystko” i Maciej Musiał.


Premierowa emisja koncertu „Ta nasza radość – mimo wszystko” w niedzielę, 2 czerwca o godz. 16:15 w TVP2.