• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Portfel Kowalskiego”. Nowy program TVP Info dla konsumentów

16:55, 21.06.2024
„Portfel Kowalskiego”. Nowy program TVP Info dla konsumentów!!! pusty LEAD !!!

Bezpieczne zakupy w sklepach oraz w sieci, domowy budżet, korzystne oszczędzanie, emerytury i renty – to tylko niektóre z tematów, które będą poruszane w nowym programie TVP Info „Portfel Kowalskiego”. Premiera audycji w niedzielę, 23 czerwca o godz. 18.30. 


 
Logo TVP Info

To program typowo konsumencki, w którym będziemy mówić prostym językiem o finansach osobistych, a także dostarczymy wiedzę niezbędną w podejmowaniu świadomych i bezpiecznych decyzji przez kupujących – zapowiada Marcin Kowalski, prowadzący audycję.


Jak dodaje, widzowie będą mogli poznać wydarzenia gospodarcze, które mają bezpośredni wpływ na domowe budżety.


Będziemy poruszać zagadnienia związane z rynkiem pracy, emeryturami i rentami, ubezpieczeniami, oszczędnościami, podatkami, jak również przypominać o zmianach w przepisach i ważnych terminach – podkreśla gospodarz „Portfela Kowalskiego”.


Nie zabraknie też informacji o nowych technologiach i bezpieczeństwie zakupów w sieci.


Podpowiemy, jak oszczędzać i w co inwestować. Opowiemy o funduszach i programach europejskich dla zwykłego Kowalskiego. Pojawią się też zagadnienia związane z zieloną energią i prosumenckimi rozwiązaniami. Sprawdzimy i doradzimy, gdzie i jak szukać pomocy w konsumenckich sporach – dodaje Marcin Kowalski.


Marcin Kowalski wrócił do TVP po ośmiu latach przerwy. Prowadzi w TVP Info pasma informacyjne, a także wieczorne programy, m.in. „Minął dzień”. Jest również wydawcą. Wcześniej pracował w TVP Info od 2014 do lutego 2016 roku. Prowadził m.in. serwisy informacyjne. Pracował też w TVN, TVN24 i Radiu Zet.