• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Serialowy hit BBC „Poldark - Wichry losu” na żywo w Internecie

10:00, 13.01.2016
Serialowy hit BBC „Poldark - Wichry losu” na żywo w Internecie!!! pusty LEAD !!!

Na vod.tvp.pl 15 stycznia o godz. 20:25 – równolegle z emisją w TVP1 – będzie można obejrzeć premierę miniserialu „Poldark – Wichry losu”. Produkcja okazała się wielkim hitem stacji BBC One. Pierwszy odcinek obejrzało blisko 10 mln widzów. Teraz Telewizja Polska umożliwi widzom oglądanie serialu na żywo w Internecie.

 
Kadr z serialu

Podziel się:  Więcej
„Poldark – Wichry losu” to ośmioodcinkowy miniserial kostiumowy, który jest adaptacją powieści Winstona Grahama. Krytycy docenili produkcję za dbałość o historyczne szczegóły oraz świetne zdjęcia Kornwalii, która słynie ze swoich krajobrazów. Prasa pisała o „Poldark effect”, czyli nagłym wzroście zainteresowania tamtejszymi hotelami i nieruchomościami. Serial opowiada o Rossie Poldarku, który wraca z wojny do domu w Kornwalii, ale posiadłość jest zrujnowana, zaś narzeczona Elizabeth zamierza poślubić jego kuzyna. Bohater próbuje wrócić do normalnego życia, uruchamiając starą kopalnię miedzi. W główną rolę wcielił się irlandzki aktor Aidan Turner znany z „Hobbita” Petera Jacksona. Obok niego widzowie zobaczą m.in.: Eleanor Tomlinson, Heidę Reed, Jacka Farthinga oraz Kyle’a Sollera.

„Nieprzewidywalna, pełna zwrotów akcji fabuła” – „The New York Times”

„Serial kostiumowy z klasą” i „Malownicza sceneria i fenomenalna ścieżka dźwiękowa sprawią, że zamarzysz o podróży do Kornwalii” – „Variety”

„Aidan Turner w roli Rossa Poldarka to połączenie Heathcliffa z Panem Darcy” – „The Guardian”

„Po zobaczeniu tych olśniewających widoków będziecie chcieli natychmiast zarezerwować sobie wycieczkę do Kornwalii” – „Boston Herald”

Strona serialu i zwiastun

Centrum Informacji TVP