• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Ranczo box – ekskluzywna kolekcja 10. sezonów

16:35, 16.11.2016
Ranczo box – ekskluzywna kolekcja 10. sezonów!!! pusty LEAD !!!

W listopadzie, na dwa tygodnie przed zakończeniem emisji 10. sezonu Telewizja Polska wydała na DVD „Ranczo box”. Widzowie będą mogli powiększyć domową kolekcję o uwielbiany przez siebie serial TVP1.

 
Ranczo box – ekskluzywna kolekcja 10. sezonów

Serial Jedynki opowiada o losach amerykanki Lucy, która przybyła do małej miejscowości Wilkowyje, by zamieszkać w odziedziczonym po babci dworku. Jej osiedlenie się we wsi rozpoczyna obyczajowe i światopoglądowe zamieszanie w tej małej społeczności. Inteligentny serial obyczajowo–komediowy, bazujący na świetnych scenariuszach i doskonałych aktorach, w którym nie brakuje elementów edukacyjnych. „Ranczo” zaskakuje i bawi od lat, stale przyciągając przed telewizory wielomilionową widownię.

*** Data premiery: 15 listopada 2016
Dźwięk: DD 2.0, DD 5.1
Obraz: kolor, 16:9
Nośnik: DVD
Liczba płyt: 40
Wersje językowe: napisy polskie, angielskie
Dystrybucja i sprzedaż: www.sklep.tvp.pl, w sieciach Matras, Empik, Media-Markt, Media Saturn, sklepach internetowych m.in.

MATERIAŁY DODATKOWE: sezon 3 – Od Rancza do Rancza cz. 1 - 4 + galeria zdjęć; sezon 4 – Od Rancza do Rancza + wpadki na planie; sezon 5 – galeria zdjęć, sezon 6 – wpadki na planie; sezon 7 – wpadki na planie + galeria zdjęć; sezon 8 – wpadki na planie; sezon 9 – Ranczo – tak rodziła się legenda + Ranczo – tajemnice Wilkowyj + Na planie serialu + wpadki na planie; sezon 10 – wpadki na planie.

TWÓRCY: Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Scenariusz: Robert Brutter, Jerzy Niemczuk
Zdjęcia: Włodzimierz Głodek
Muzyka: Krzesimir Dębski, Radzimir Dębski
Producent Wykonawczy: Studio A
Produkcja: Telewizja Polska S.A.
Lata produkcji: 2006 - 2016