• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Zgłoś się na casting do V edycji programu „Sanatorium miłości”

10:29, 06.05.2022
Zgłoś się na casting do V edycji programu „Sanatorium miłości”!!! pusty LEAD !!!

Masz minimum 60 lat i czujesz, że wiele emocji oraz przygód dopiero przed Tobą? W takim razie najpopularniejsze reality show dla seniorów jest właśnie dla Ciebie – rusza casting do V edycji programu „Sanatorium miłości”.

Telewizja Polska zaprasza do wzięcia udziału wszystkich kandydatów i kandydatki od 60. roku życia, stanu wolnego, pragnących zmienić swoje życie dzięki najpopularniejszemu reality show dla seniorów w Polsce.

Casting do IV sezonu „Sanatorium miłości” cieszył się olbrzymią popularnością – zgłoszenie wysłało blisko 1000 osób z Polski i z zagranicy.

„Sanatorium miłości” to format Telewizji Polskiej. W programie, którego gospodynią jest znana i lubiana Marta Manowska, bierze udział dwunastu seniorów – kobiet i mężczyzn, którzy przyjeżdżają do tytułowego sanatorium z Polski i zza granicy. Mają różne życiowe doświadczenia, czasami bardzo trudne i bolesne. Łączy ich jedno. Są samotni, poszukują ciekawych przygód, emocji i nowych znajomości, przyjaźni, a nawet miłości.

Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jest doceniany poza Polską. Pierwszą nagrodę otrzymał w Cannes podczas targów telewizyjnych MIPTV, jednej z największych imprez tego typu na świecie. Podczas prezentacji Eurodata TV Worldwide „Sanatorium miłości" uznano za jedną z najbardziej udanych premier telewizyjnych 2019 roku. Kolejna nagroda za najlepszy program rozrywkowy w Europie Środkowo-Wschodniej została przyznana na targach telewizyjnych „Pitch and Play" w Budapeszcie. Natomiast w 2020 roku format Telewizji Polskiej został nominowany do prestiżowego konkursu dla produkcji telewizyjnych Venice TV Award (VTVA) w kategorii „Reality TV”. W konkursie VTVA wyróżniane są najlepsze, najbardziej inspirujące i nowatorskie programy z całego świata.

Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i poznać wspaniałych ludzi – wyślij zgłoszenie zawierające wymagane informacje (imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wykształcenie, zainteresowania, kilka fotografii) na adres e-mail: sanatoriummilosci@tvp.pl. Na zgłoszenia czekamy do 12 sierpnia 2022 roku.

Więcej informacji na profilach „Sanatorium miłości TVP” i „Bądźmy Razem. TVP”, a także w załączonym regulaminie.