• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Telewizja Polska z tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

17:30, 23.09.2015
Telewizja Polska z tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki!!! pusty LEAD !!!

Telewizja Polska już po raz drugi otrzymała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii „Partner Firm Zagranicznych” w VII edycji konkursu dla przedsiębiorców. 23 września w imieniu Telewizji Polskiej nagrodę odebrała Iwona Bocian-Zaciewska, dyrektor Biura Marketingu. Wręczyli ją wicepremier Janusz Piechociński i prezes BCC Marek Goliszewski.

 
1

Podziel się:  Więcej
- Jest to niezmiernie ważna, prestiżowa nagroda. Cieszę się, że po raz kolejny otrzymała ją TVP, która znakomicie promuje Polskę poza granicami kraju – powiedziała dyrektor Bocian-Zaciewska.

Ambasador Polskiej Gospodarki promuje Polskę na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspiera dobry wizerunek polskiego przedsiębiorcy, przyczynia się do rozwoju gospodarczego kraju, przyciąga inwestorów oraz buduje kapitał zaufania wobec Polski i Polaków.

W tegorocznej VII edycji Jury konkursu wyłoniło 75 firm z całej Polski w czterech kategoriach: „Eksporter”, „Partner Firm Zagranicznych”, „Marka Europejska” i „Kreator Rozwiązań XXI w”.

Telewizja Polska uczestniczy po raz drugi w konkursie BCC i otrzymała ten zaszczytny tytuł w kategorii „Marka Europejska”. W 2015 r. honorowy patronat nad Konkursem adresowanym jedynie do Członków Business Centre Club sprawowało Ministerstwo Gospodarki.

Centrum Informacji