• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Nowa gra planszowa TVP – „Stawka większa niż życie”

16:16, 06.10.2015
Nowa gra planszowa TVP – „Stawka większa niż życie”!!! pusty LEAD !!!

Nakładem Inte-gry i Telewizji Polskiej już 7 już października do sprzedaży trafi gra planszowa „Stawka większa niż życie”. Tego dnia o godz. 17.30 w salonie Empik w CH Arkadia w Warszawie odbędzie się jej oficjalna premiera.

 
Gra planszowa

Na spotkaniu będą obecni jej autorzy, artyści plastycy współtworzący jej oprawę graficzną, eksperci z Klubu Miłośników Stawki. Całość uatrakcyjni grupa rekonstrukcyjna REKO. Nie zabraknie także gości specjalnych, a wśród nich osób bliskich oraz rodzin twórców serialu. Wydawcy gry przygotowali nagrody niespodzianki w postaci gier, filmów i pamiątek związanych z serialem „Stawka większa niż życie”.

Opis gry
Jeden z graczy będzie prowadził polską siatkę wywiadowczą z Hansem Klossem. Drugi wcieli się w oficera SS (m.in. Stetdke lub Brunnera) i wraz ze swoimi agentami będzie dążył do rozbicia i zdemaskowania siatki J23. Scenariusze dołączone do gry pozwalają w niepowtarzalny sposób poprowadzić losy bohaterów z pierwszych trzech odcinków serialu:

Wiem kim jesteś – Hans Kloss po raz pierwszy wciela się w rolę podporucznika Abwehry, próbując przechytrzyć błyskotliwego oficera SS Stedtke. Hotel Excelsior – rozproszona polska siatka, na której tropie są już Niemcy musi w tytułowym hotelu Excelsior wykonać tajną misję.

Ściśle Tajne – przetrzymywany i szantażowany przez Niemców polski doktor Pulkowski decyduje się na współpracę. Jedyną szansą na pokrzyżowanie planów niemieckich jest odbicie doktora z ich rąk.

Tryb tworzenia własnych scenariuszy sprawia, że gra daje możliwości ograniczone tylko zasadami.

Podstawowe informacje:
Liczba graczy: 2
Wiek: 12+
Czas gry: 90–120 min.
Wydawca: Inte-gra, Telewizja Polska S.A.
Sugerowana cena detaliczna: 149,99 zł