• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Ruszyła kampania społeczna „Pytania na śniadanie” i Konrada Gacy w TVP2

14:56, 14.01.2015
Ruszyła kampania społeczna „Pytania na śniadanie” i Konrada Gacy w TVP2!!! pusty LEAD !!!

14 stycznia w TVP2 ruszyła kampania społeczna „Odchudzanie na śniadanie”. Akcja jest efektem współpracy eksperta do spraw żywienia i trenera Konrada Gacy oraz programu „Pytanie na śniadanie”. Do udziału w projekcie zgłosiło się ponad 2 000 osób, z których wyłoniono 5 uczestników. Co środę w „Pytaniu na śniadanie” prezentowana będzie metamorfoza każdego z nich. Czy uda im się zrzucić nadprogramowe kilogramy i osiągnąć założone cele? Dowiemy się już wkrótce.

 
Uczestnicy kampanii

Do wzięcia udziału w kampanii „Odchudzanie na śniadanie” zgłosiło się około 2 000 osób, które miały odwagę stawić czoła otyłości i zdecydować się na niełatwą, pełną wyzwań drogę prowadzącą do celu, którym jest nie tylko szczupła sylwetka, poprawa samooceny i dobre samopoczucie, ale także coś dużo ważniejszego – własne zdrowie! Spośród wszystkich chętnych wyłoniono pięcioro, których historie będziemy poznawać co tydzień na antenie TVP2. Jakie czynniki złożyły się na to, że znaleźli się w tym właśnie punkcie swojego życia? Co motywuje ich do zmiany nawyków? Czy wszyscy wygrają ze swoimi słabościami czy też będą musieli przełknąć smak porażki?

W najbliższych, środowych wydaniach magazynu „Pytanie na śniadanie” widzowie TVP2 będą obserwować przemianę pięciorga uczestników programu, którzy przekonali Konrada Gacę, że mogą, że chcą, że im się uda. Zobaczymy, jak się odżywiają, jak trenują, poznamy ich motywacje, będziemy im towarzyszyć także w momentach trudnych... Dodatkowo Konrad Gaca zweryfikuje mity na temat odchudzania, odpowie na pytania widzów (dyżur telefoniczny), zaproponuje też specjalną kuchnię fit.

Tym, którzy nie dostali się do programu, chciałabym powiedzieć, że zgłaszając do udziału w kampanii, już zdecydowali się na zmianę! Ważne jest, by pielęgnować tę myśl i chęć metamorfozy. W każdą środę będę tu dla Was, po to by pokazać, w jaki sposób osiągnąć zamierzony cel i po to by Was inspirować! – powiedział w studio „Pytania na śniadanie” Konrad Gaca.

W pierwszym odcinku zaprezentowany został reportaż z rekrutacji do cyklu „Odchudzanie na śniadanie”. Ponadto widzowie mieli również okazję poszerzyć swoją wiedzę związaną ze zdrowym odżywianiem dzięki poradom Konrada Gacy, a także zadać mu pytanie na czacie. Konrad Gaca zdradził też swój pomysł na kuchnię fit.

Konrad Gaca, dietetyk, trener, Prezes Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości „Fatkillers”, pomógł już ponad 30 tysiącom osób na całym świecie borykającym się z nadwagą i otyłością. Wśród jego podopiecznych nie brakuje osób znanych z pierwszych stron gazet, które odniosły spektakularny sukces. Jego pacjenci zrzucili łącznie aż 350 zbędnych ton.

Oglądając co środę program „Odchudzanie na śniadanie”, będzie można przekonać się, że mądre odchudzanie to nie tylko walka o dobrą kondycję i zdrowie, ale także… przygoda życia.

„Odchudzanie na śniadanie” od stycznia, w każdą środę tylko w Dwójce, w magazynie „Pytanie na śniadanie”.


Centrum Informacji TVP