• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Cisza nad rozlewiskiem” już na DVD

11:57, 05.03.2015
„Cisza nad rozlewiskiem” już na DVD!!! pusty LEAD !!!

Na początku marca Biuro Handlu TVP wypuściło na rynek ostatni już sezon rodzinnej sagi “Cisza nad rozlewiskiem”. Sezon pełen miłości, rozstań i powrotów oraz zwyczajnego życia.

To ciesząca się wielomilionowym zainteresowaniem polskich widzów historia życia i miłości trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi. W ostatnim sezonie serialu pojawiają się też nowi bohaterowie oraz miłosne zawirowania, a nawet uczuciowy trójkąt. Akcja toczy się na tle pięknego pejzażu Mazur w jesiennej aurze.

Skończyło się lato, ostatni goście opuszczają pensjonat. Po wyjeździe Basi, Małgosia czuje się odpowiedzialna za całą rodzinę, szczególnie za młode pokolenie. Marysia nie wie, kogo wybrać – Kubę, czy Krzysztofa? W życiu Pauli niespodziewanie pojawi się tajemniczy Piotr. Konrad z Tomaszem i Piernackim otwierają nowy interes – dołączy do nich przedsiębiorczy Kuba. Konrad na chwilę straci głowę dla pięknej Magdy.

Rok produkcji: 2013 – 2014. Reżyseria: Adek Drabiński, scenariusz: Piotr Kamcz, Bartłomiej Kabura, Adrian Wencoch, muzyka: Stanisław Syrewicz, zdjęcia: Bogdan Stachurski. Obsada: Joanna Brodzik, Olga Frycz, Małgorzata Braunek, Anna Czartoryska, Jerzy Szejbal, Piotr Grabowski, Agnieszka Mandat, Joanna Drozda, Maciej Wierzbicki, Sylwia Arnesen i inni.

Centrum Informacji TVP